WSKAZUJĘ DROGI, KTÓRE ZNAM Z DOŚWIADCZENIA

Dorota Dusik

redaktorka, mentorka, kreatorka życia

Mentorka w Szkole Płodności – dzieci z natury i Szkole Miłości. Piszę artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzę wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzę warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami. Redaktorka portalu – Dotyk czułości.

Wszystko co robię, to po to, by żyło się lepiej.

Dzielę się z tobą wiedzą i własnym doświadczeniem. O wiele prościej, taniej i szybciej jest uczyć się na błędach, które wcześniej popełnili inni.

Witam Państwa serdecznie. 
Od ponad 10 lat zajmuję się ulepszaniem jakości życia człowieka udokumentowanym licznymi certyfikatami z rożnych technik obejmujących całego człowieka, które to ułatwiają uzyskać ogólny dobrostan ciała, umysłu i ducha. 

Zajmuje się uzdrawianiem miłości, płodności, seksualności, relacji międzyludzkich i zdejmowaniem blokad hamujących poczęcie dziecka. Krótko mówiąc nakierowuję ludzi do życia w zdrowiu, w szczęściu i miłości.  

W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną.

Skończyłam technologię żywienia, dietetykę, szkołę trenerską, szkołę NPR. Uczestniczę w licznych kursach, wykładach, sympozjach.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, dzięki czemu w swojej ofercie uwzględniam najnowsze zdobycze światowej nauki i praktyki. Stawiam na mądrość naturalnej medycyny.

Zgromadzone przez ten czas doświadczenia, tysiące przeprowadzonych godzin sesji dają mi podstawę do zagwarantowania Państwu najwyższej jakości i efektywności moich usług i produktów. 

Mam rzadką umiejętność słuchania i prowadzenia sesji w sposób, który pozwala w łatwy i łagodny sposób doprowadzić do celu. 

Spotkania ze mną sprawiają, że czujesz się dobrze, że życie przynosi ci przyjemność, radość. 

Pasjonuje mnie życie, człowiek, natura, rozwój. Dużą przyjemność sprawiają mi spotkania z kobietami i mężczyznami i obserwowanie jak ze spotkania na spotkanie zmienia się ich życie, jak doświadczają przemiany, cieszą się życiem.

MOJE DZIAŁANIA

Dotyk Czułości - YouTube

Redaktorka kanału, którego celem jest wskazywanie dróg do miłości.

TVP - pytanie na śniadanie

Uczestniczka audycji "Problemyz drugą ciążą:.

Polskie Radio

Uczestniczka audycji radiowej.

Strefa Wolnej Prasy

Redaktorka

Budżet Partycypacyjny

Pomysłodawczyni wygranych i realizowanych projektów z Budżetu Partycypacyjnego 2018-2019.

Magazyn Chcemy Być Rodzicami

Autorka artykułów

Kampania Niepłodności nie widać

Uczestniczka kampanii.

Magazyn E!Stilo

Autorka artykułów


Magazyn VIP

Autorka artykułów


Telewizja NTV

Redaktorka programu


Warsztaty w bibliotekach

Prowadząca

Warsztaty w domach kultury

Prowadząca

DAJĘ

www.dzieciznatury.com.pl  ;  tel. +48 507 696 892


Po-moc w przyciągnięciu miłość

Życiowym celem każdego człowieka jest doświadczenie prawdziwej miłości, poprzez szeroko pojęty rozwój.

Człowiek powstał z Najwyższej Miłości. Jest Miłością. A Miłość jest naturalnym stanem człowieka.

Człowiek, który nie doświadczył prawdziwej miłości, szuka jej, marzy o zakochaniu, o doświadczeniu tego stanu bycia z upragnioną osobą w prawdziwej, bezwarunkowej miłości. Gdzie istotą jest po prostu bycie ze sobą.

Miłości wolnej od projekcji, świadomej, bez poniżania. Miłości, w której jest szacunek i pełna akceptacja, gdzie dwoje świadomych sobie ludzi żyje i cieszy się sobą.

Czy można doświadczyć takiej miłości?


Po-moc w aspektach zdrowotnych

Nic nie cieszy człowieka bardziej jak życie w zdrowiu. To najważniejszy aspekt, który pozwala żyć w szczęściu i pomyślności. Jeśli kuleje zdrowie, kuleje wszystko inne, bo wszystko inne nie cieszy tak, jak nie ma zdrowia.   


Sesje w studio w W-wie lub on-line

tel. +48 507 696 892

Spotkania ze mną odbywają się w studio w Warszawie, on-line, przez skype, chat, telefonicznie, Zapraszam 🙂

tel. +48 507 696 892

e-mail: dorotasylwiadusik@gmail.com

Close Menu