To, z kim przystajesz, taki się stajesz!

To, z kim przystajesz, taki się stajesz!

Wyobraź sobie szafę, w której są czyste ubrania, pachnące świeżością. Jeśli do tej szafy włożysz tylko jedną śmierdzącą rzecz, jak sądzisz, które ubrania przejdą, którym zapachem?

Tak samo jest wżyciu. Jeśli jesteś energiczną, pełną optymizmu osobą, radosną, osobą o wyższych wibracjach, a przebywasz w otoczeniu osób o niższej wibracji, opadasz z sił, wpadasz w sidła słabości, niszczejesz.  

Zatem zastanów się, czego chcesz od życia. Pamiętaj, że żyjesz tak jak sobie tego życzysz. Życie twoje uzależnione jest od twoich decyzji. Z kim przystajesz taki sam się stajesz. Przejmujesz zwroty, słowa, twierdzenia, przekonania, zaczynasz inaczej myśleć. To czego i kogo słuchasz, kogo prosisz o pomoc, z kim przebywasz, jakimi ludźmi się otaczasz nie jest bez znaczenia. Wręcz przeciwnie, to kształtuje twoją rzeczywistośc.

Zadaj sobie pytanie gdzie chcesz być za pół roku, może za rok. W jaki sposób chcesz zajść tam gdzie chcesz się znaleźć i jak to ma wyglądać. Jaki chcesz przygotować sobie świat. Jaki stworzyć fundament pod całe życie. Możesz wpuścić czyjś sposób bycia w siebie, czyjąś ideologię, sposób na życie, modę, czyjeś przekonania, poglądy i przestać być sobą. Możesz zalękniony, pełny strachu i obaw iść z automatu przeciw naturze. Czy naprawdę tego chcesz, czy chcesz być czyjąś kopią, marionetką a może wolisz być sobą? Czy chcesz oddać swoje życie w czyjeś ręce? Czy chcesz tańczyć tak jak ktoś ci zagra a może jednak wolisz tańczyć we własnym rytmie? Co jest ci bliższe? Która droga?

Czujesz się słaby, samotny w swej drodze. Brakuje ci sił, wiary, nadziei. Nie radzisz sobie już sam. Już nie potrafisz. Proś o pomoc, proś o uwolnienie. Jesteś szczególną osobą, masz swoje zalety. Wykorzystaj je. Tak jak każdy masz swoje mocne strony. Jedyne tylko, czego potrzebujesz to przebywać w najlepszym dla siebie środowisku a wtedy jesteś już w swoim żywiole. Wtedy możesz poznać swoje mocne strony i je realizować. Gdy jesteś psem to nie staniesz się kotem bez względu na to jak bardzo będziesz sie starał. Nawet jak będziesz bardzo mocno udawać to i tak nie staniesz się kotem. Jak ważne i piękne jest to, gdy żyjesz w zgodzie ze sobą, życiem takim, jakim jesteś. Gdy niczego nikomu nie musisz udowadniać.

Od ponad 10 lat zajmuję się zdrowiem człowieka, uzdrawianiem relacji, zdejmowaniem blokad, odnową komórki, przywracaniem przepływu miłości.

Z radością i misją przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie. 

Portal o miłości to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.

Dodaj komentarz

Close Menu