Koktajl truskawkowo – szpinakowy

Koktajl truskawkowo – szpinakowy

Dobrego apetytu 🙂

Składniki:

  • 1 szklanka mrożonych lub świeżych truskawek;
  • garść szpinaku;
  • 1 szklanka mleka kokosowego.

Wykonanie:

  • jeśli użyjesz świeże truskawki obierz z szypułek. Jeśli mrożone to już bez obierania (zachęcam w sezonie zimowym) umieść je w blenderze wraz z umytymi liśćmi szpinaku;
  • dodaj mleko kokosowe;
  • zmiksuj.Dotyk czułości

Dorota Dusik – mentorka, kreatorka, redaktorka

Zajmuje się uzdrawianiem płodności, seksualności, relacji międzyludzkich i zdejmowaniem blokad hamujących poczęcie dziecka, przyciąganiem miłości. W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną.

Od ponad 10 lat zajmuje się nakierowywaniem ludzi na życie w pełni, w zdrowi, w szczęściu. Przeprowadziła już tysiące godzin sesji.

Mentorka w Szkole Płodności – dzieci z natury i Szkole Miłości. Pisze artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzi wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzi warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami. Redaktorka portalu – Dotyk czułości.

Portal o miłości to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.

Dodaj komentarz

Close Menu