Serce i seks – co je łączy?

Energia blokowana w sercu jest przyczyną jednych z najpoważniejszych problemów seksualnych. Dowiedz się dlaczego. Energia blokowana w sercu – co może oznaczać owe sformułowanie? Zablokowane emocje. To one niszczą, blokują, doprowadzają do zastojów. By się o tym przekonać na własnej skórze, zachęcam do przeprowadzenia prostego testu. Na czym on polega? To proste, jeśli masz kontakt […]

DOŚWIADCZ ROZKOSZY JAKIE DAJE CIAŁO

POBIERZ ZA DARMO

Nie możesz pobrać, napisz do nas na e-mail: dotykczulosci@gmail.com

 

Dorota Dusik – mentorka, redaktorka, kreatorka.

Zajmuje się uzdrawianiem płodności, seksualności, relacji międzyludzkich i zdejmowaniem blokad, przywracaniem czerpania radości z życia. W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną. Od ponad 10 lat zajmuje się nakierowywaniem ludzi na życie w pełni, w zdrowi, w szczęściu. Przeprowadziła już tysiące godzin sesji.

Ma rzadką umiejętność słuchania i prowadzenia sesji w sposób, który pobudza ludzi do wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości. Mentorka w Szkole Płodności – dzieci z natury i Szkole Miłości. Pisze artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzi wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzi warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami. Redaktorka portalu – Dotyk czułości.

Portal o miłości to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.

Close Menu