Erotyka kluczem do dobrego seksu

Erotyka kluczem do dobrego seksu

Dobry seks jest piękny i jest źródłem energii. To dzięki niemu możesz wzrastać i czuć się dobrze. Aby tak się stało potrzebujesz otworzyć się na niego.

Bez erotyki nie ma dobrego seksu. Skupiając się na samym seksie w pewnym momencie docierasz do ściany. Eksperymentowanie, nowinki, ostrzejszy seks, koniec pomysłów i ściana. Wprowadzając do życia erotykę i duchowość ten stan cię omija.

Kochaj całą sobą. Cokolwiek byś nie robił, włóż w to serce. Dołóż miły akcent: kwiaty, sprośne i ciepłe słówka, SMS, gesty, kokieterię itd. Niech rodzi się fantazja. Rozwijaj kreatywność a wraz z nią seksualność. Ona przybliża partnerów.

Jak można oczekiwać dobrego seksu, gdy kochając się nastawiony jesteś na obowiązek, ulżenie. Jak można oczekiwać dobrego seksu, po dniu pełnym stresu, burczenia, krzyku, wrogość, gadatliwość, zrzędzenia, prawienia morałów. Jak po czymś takim może być wam ze sobą dobrze.  To nonsens. Dobry seks uzależniony jest od stosunków panujących pomiędzy wami, od erotyki, od podejścia do siebie. Noc zależy od dnia a dzień od nocy. Mężczyzna ignorujący grę wstępną jest jak zwierze, które chce zaspokoić tylko swoją rządzę.

Upokarza kobietę, zabija w niej seksualność, zmusza kobietę do zaspokojenia z innym mężczyzną. Co w dalszej kolejności razi męską ambicję i wywołuje u niego nerwicę, ale można temu zapobiec. Mężczyzno poznaj kobietę, poznaj jej ciało. Ale uwaga, każda kobiet jest inna. Każda kobieta reaguje, na co innego. Każda kobieta ma swój indywidualny cykl. Inaczej działa na nią to coś jednego a inaczej drugiego dnia. To, co działa na nią z rana, inaczej będzie działać po południu, wieczorem i w nocy. Ciało tak wiele mówi. Obserwuj i zbieraj plony. Brak zaspokojenia seksualnego może prowadzi do nerwicy u obydwojga partnerów, może wywoływać blokady seksualne.

Dodaj komentarz

Close Menu