Ten koktajl wzmacnia nerwy!

Nic tak w życiu nie niszczy jak nerwy. Wpływają one mocno destrukcyjne na całego człowieka. One pomału zabijają. Czy wiesz jak wzmacniać się, jak niwelować skutki nerwowego życia? Przeczytaj. Jest wiele powodów dla których warto zadbać o siebie. Szczególnie w obecnym czasie. Jednym z nich jest lęk, który paraliżuje i niszczy to co najpiękniejsze w […]

Boczki ratują życie!

Chcesz poprawić swój wygląd, zdrowie, lepiej się czuć, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, zyskać więcej energii? Aby spełniły się Twoje marzenia wystarczy wprowadzić niewielkie zmiany w stylu życia. Przeczytaj!

Duchowa moc twierdzeń

Zadajesz sobie pytanie dlaczego się nie wysypiasz? Wiadomo, że stan ducha i ciała przed zaśnięciem zapewnia albo dobry wypoczynek albo zmęczenie w dniu następnym. Dlatego zanim pójdziesz spać… Przed snem każdego dnia zwracaj się do swojej podświadomości oto tymi słowami: „Oto teraz staje się dla mnie rzeczywistością, że w głębi mnie istnieje radosne duchowe ciało, […]


ODZYSKAJ ZDROWIE, POCZUJ SIĘ DOBRZE W SWOIM CIELE;

ZWIĘKSZ POZIOM ENERGIItel. +48 507 696 892dla ciebie, dla niego, dla was

Dorota Dusik – mentorka, redaktorka, kreatorka

Zajmuje się uzdrawianiem płodności, seksualności, relacji międzyludzkich i zdejmowaniem blokad, przywracaniem czerpania radości z życia. W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną. Od ponad 10 lat zajmuje się nakierowywaniem ludzi na życie w pełni, w zdrowi, w szczęściu. Przeprowadziła już tysiące godzin sesji.

Ma rzadką umiejętność słuchania i prowadzenia sesji w sposób, który pobudza ludzi do wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości. Mentorka w Szkole Płodności – dzieci z natury i Szkole Miłości. Pisze artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzi wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzi warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami. Redaktorka portalu – Dotyk czułości.

Portal o miłości to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.

Close Menu