Koktajl wiśniowo – imbirowy

Koktajl wiśniowo – imbirowy

Wiśnia wspomaga serce, pęcherz moczowy, łagodzi bezsenność.  Ceniona jest za swą całą gamę wartości odżywczych: witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.  

Składniki:

  • 1/2 szklanki mrożonych lub świeżych wiśni (jeśli masz dobrze miksujący sprzęt mogą być wiśnie z pestkami);
  • 1 cm świeżego imbiru;
  • 1 szklanka maślanki.

 

Wykonanie:

  • wiśnie umieść w pojemniku urządzenia miksującego;
  • imbir obierz ze skórki i dodaj wraz z maślanką do wiśni;
  • zmiksuj na jednolitą konsystencję.

Dobrego apetytu 🙂

 

 

Zajmuje się uzdrawianiem płodności, seksualności, relacji międzyludzkich i zdejmowaniem blokad hamujących poczęcie dziecka. W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną.

 

Od ponad 10 lat zajmuje się nakierowywaniem ludzi na życie w pełni, w zdrowi, w szczęściu. Przeprowadziła już tysiące godzin sesji.

 

Mentorka w Szkole Płodności – dzieci z natury i Szkole Miłości. Pisze artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzi wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzi warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami. Redaktorka portalu – Dotyk czułości.

Portal o miłości to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.

Dodaj komentarz

Close Menu