JAKA JEST TWOJA CIPKA?

JAKA JEST TWOJA CIPKA?

Jaka jest cipka? Jaki ma kształt, jaki zapach, smak, wygląd, jakie towarzyszą jej wydzieliny. Czy jest ok. Oto pytania nad którymi być może nie zastanawiasz się. A może warto, bo poznanie jej otwiera wrota do niemożliwego.

Nie patrzysz w kierunku cipki. Bo to wstyd, bo to grzech, jak to na nią patrzeć. Ale zastanawiasz się, czy wszystko z nią w porządku.

Mam propozycję. Weź małe lusterko. Usiądź wygodnie na podłodze, czy na łóżku, w zaciszu spokoju i komfortu, tak by nic i nikt Ci nie przeszkadzał. Podciągnij nogi, ugnij kolana. Rozszerz swoje uda. Weź lusterko. Popatrz co tam masz. 

Zobacz jaki piękny kwiat jest pomiędzy Twoimi nogami. Poruszaj się, poobserwuj, zobacz jak się zmienia jej kształt. Dotknij. Zobacz jak płatki rozchylają się przy pomocy Twoich palców.

Co Ci przypominają? Kwiat róży? Róża też jest różowa, też ma płatki. To Twój klejnot szczęścia i rokoszy, to droga do namiętnego życia.

Po dotykaj ją. Pozwól sobie na czułość, na dotyk, na rozmowę z nią. Może coś Ci powie. Może dowiesz się, że nie dajesz jej swojej uwagi, może poczujesz piętno samogwałtów, może jest wyziębiona lub przegrzana, może nadużywana.

Poobserwuj jaka jest cipka. Zobacz jej kształt, unikalność, kolor.

Zaobserwuj jak się rusza, kiedy poruszasz mięśniami. Jak otwiera się i zamyka, jak się uśmiecha, jakie ma grymasy. 

 Podaruj sobie uważność, kontentację, powagę lub radość z jej istnienia. Otwórz się na nią. Na swoją kobiecość krok po kroku. 

 

JAKA JEST TWOJA CIPKA?

Jak Ci jest kiedy ją dotykasz? Sprawdź jakiej struktury jest skóra na joni, czy jest szorstka, czy gładka, miękka czy twarda. Czy dotyk sprawia Ci przyjemność czy zażenowanie.

Sprawdź jaki ma zapach. Powąchaj palce, którymi ją dotykałaś. Co odczuwasz?

Jak odbierasz ten zapach, z czym ci się kojarzy. Podoba Ci się, odrzuca, jest przyjemny czy odpychający.

Zaobserwuj jak się czuje cipka, czy jest zdrowa, a może zmaga się ze stanem zapalnym, ze swędzeniem, podrażnieniem, grzybicom, może potrzebuje zaopiekowania, pomocy, może potrzebuje Pereł Księżniczki. 

Cipka jest źródłem informacji o Tobie. Jej zapach, wygląd, jej wydzieliny wiele pokazują.  Pokazują jaki prowadzisz styl życia. 

Kiedy będziesz gotowa. Kiedy otworzysz się na swój dotyk, kiedy cipka pozwoli pójść dalej, zrób kolejny krok. 

Zacznij eksplorować wnętrze cipki. Pozwól, by pomału Twój palec wśliznął się w środek cipki, powoli, spokojnie przesuwał się, dotykał ją okrężnymi ruchami i odkrywał strukturę ścianek, plan Twojego wnętrza.

Może uda Ci się  odkryć przyjemność. A może poczujesz ból, zranienie, cierpienie – emocje z przeszłości.

Dotykaj się na granicy komfortu. Masuj zakamarki cipki. Bądź obecna w chwili. Dodaj spokojny oddech. Oddychaj do cipki.

To dzięki temu zabiegowi możesz uwolnić ciało ze starych zapisanych w nim  traum, trudnych doświadczeń, kurczenia się.

Cipka jest miejscem gdzie kumulują się trudne sytuacje.

Jeśli nic nie czujesz, to znak że zamroziłaś się na odczuwanie. Daj sobie uważność, daj sobie czuły dotyk, czas, by ją obudzić do odczuwania i doświadczanie siebie, przeżywania rozkoszy.

Na zakończenie wyraź swoją wdzięczność sobie, cipce za czas, za spotkanie. Teraz jesteś bogatsza, bo poznałaś siebie, wiesz jak wygląda ta część Twojego ciała. 

Obiecaj sobie częściej wyruszać w podróż samopoznania.

Twoja sensualność odwdzięczy Ci się za to.

Dodaj komentarz