JAK POZBYĆ SIĘ WIRUSA?

JAK POZBYĆ SIĘ WIRUSA?

Być może zmagasz się z wirusem opryszczki, z boreliozą a może po prostu czujesz lęk, strach przed korona wirusem. Czy wiesz, że jest na nie sposób! Przeczytaj.

Sytuacja związana z Korona wirusem być może budzi w tobie lęk i strach. Boi się Ale  czy ten strach powinien spędzać sen z powiek? Korona wirus jest taki jak i inne wirusy. Organizm człowieka potrafi zwalczyć wirusa. 

I tu pomóc może dieta warzywno – owocowa jak twierdzi dr. Ewa Dąbrowska. Warzywa i owoce są doskonałą profilaktyką przeciw wirusową ale i doskonale nadają się do leczenia infekcji.

Widać to doskonale w czasie przebywania na diecie warzywno – owocowej. Jeśli ktoś ma w sobie wirusa opryszczki, w czasie diety pojawia się opryszczka. Jeśli ktoś chorował na półpasiec w czasie diety mogą pojawić się objawy półpaśca (pęcherzyki na klatce piersiowej). Jeśli ktoś często chorował na grypę, pojawiają się objawy towarzyszące grypie – katar, gorączka podwyższona lub wysoka. Jeśli ktoś ma w sobie boleriozę, w czasie diety warzywno – owocowej może pojawić sie rumień, wędrujący. 

Jak pokazują doświadczenia okazuje się, że wirus musiał się wydostać poza komórkę aby organizm mógł sobie z nim poradzić. To jest ważne, że poza wnętrzem komórki organizm jest sobie w stanie poradzić z intruzem – z wirusem, bakterią. Jest wtedy w stanie go wyeliminować. Jeżeli wirus jest w samej komórce, mamy duży problem. Dlaczego? Gdyż układ immunologiczny nie może tam w żaden sposób się dostać. Jedyna droga to zwabić wirusa poza wnętrze komórki. 

Widać, że osoby, które są na poście mają przybytek komórek natural killer (NK).  Są to komórki, które wyposażone są w kolce. Jest to rodzaj limfocytów. Wypuszczają one drobne kolce i wbijają je w komórki, które są zakażone wirusami, boleriozą, czy mają znamiona komórki nowotworowej . 

Wirusy i bakterie są pod wpływem komórek NK rozbijane, co prowadzi do wyleczenia choroby. 

Jakie są dowody na to, że choroby są leczone?

Pokazują to badania. Przeciwciał przeciw boreliozie spadają do normy, tzn normują się. Cofają się nowotwory.

Sytuacja ta pokazuje, że warzywa i owoce nie są obojętne dla układu immunologicznego organizmu.

Ciekawe jest to, ze podczas postu objawy powstają albo się nasilają ale potem na wiele wiele lat człowiek ma spokój. Jest zdrowy. Już nie męczy się z opryszczką, czy ciągłymi przeziębieniami.  Jest to zjawisko powszechne.

Reasumują post jest potrzebny aby wzmacniać odporność.

W warzywach i owocach jest ogromna ilość bioaktywnych substancji.

Są w nich np. polifenole. Polifenole zawarte w cebuli, w czosnku są substancjami bioaktywnymi, które w organizmie człowieka działają na poziomie genów. A więc tam gdzie znajduje się każdy wirus, w tym korona wirus. Te polifenole działają pro zdrowotnie,  przestrajają geny człowieka. To niezwykłe zjawisko.

.

KURKUMA - NADZWYCZAJNA PRZYPRAWA PRZECIW WIRUSOWA

Kurkuma jest to przyprawa, która potrafi wyłączyć wszystkie geny zapalne i nowotworowe. Kurkumę można zażywać w formie przyprawy ale i formie tabletek. W tabletkach jest większe stężenie kurkuminy, które sięga  do 90%. 

Zażywanie kurkumy nie ma działań ubocznych i trzeba pamiętać, że nie jest to lek a wykazuje bioaktywne działanie. 

 

MINERAŁY W WALCE Z WIRUSEM

Jaką rolę odgrywają minerały, mikro elementy, których często ówczesny człowiek jest pozbawiony. Jest to powód osłabionego funkcjonowania układu immunologicznego człowieka.

Wystarczy niedobór magnezu, to 300 enzymów przestaje działać. 

Cynku aktywizuje 40 enzymów immunologicznych .

To wszystko jest w warzywach i owocach. A dostarczając je organizmowi układ immunologiczny zostaje podładowany.

Jakie to jest żeby jeszcz warzywa i owoce i zioła, przyprawy.

Gdy jest dobry układ immunologiczny wtedy przechodzimy w system obronny i organizm potrafi sobie poradzić . Ten system immunologiczny działający sprawnie chroni nie tylko przed wirusem ale przed wszystkimi chorobami. 

Dobrze jest wprowadzić zwyczaj praktykowania postu przynajmniej przez jeden dzień w tygodniu. To jest dla organizmu niezwykle ważne.

 

Dodaj komentarz