KURACJA ODTRUWAJĄCA POKRZYWĄ

KURACJA ODTRUWAJĄCA POKRZYWĄ

Organizm człowieka w różny sposób może pozbywać się szkodliwych produktów przemiany materii, promieniowania. Substancje te mogą wydostawać się z organizmu za pomocą wątroby, nerek, jelit, skóry, płuc, jelit.
Są różne metody wspomagania organizmu w odtruwaniu. Ich skuteczność jest różna. Jedne są mniej inne bardziej skuteczne. Poznaj prostą, tanią i skuteczną metodę oczyszczania organizmu pokrzywą.

Kuracja oczyszczająca krew pokrzywą może spowodować wielkie korzyści zdrowotnych. Dzięki pokrzywie możesz złagodzić a nawet wyleczyć się z wielu fizycznych schorzeń. 

Picie na wiosnę przez zdrowe osoby soku ze świeżo wyciśniętej pokrzywy lub herbat z pokrzywy pomoże wyeliminować zmęczenie występujące po zimie.

Pokrzywa:

  • pobudza nerki i pęcherz;
  • dostarcza organizmowi wielu składników odżywczych – minerałów i witamin;
  • wzmacnia pracę narządów trawiennych.

POKRZYWA OCZYSZCZA I DODAJE ENERGII

Trzeba wiedzieć przed zastosowaniem kuracji z pokrzywy, że tak jak wszystkie kuracje oczyszczające tak samo i kuracja z pokrzywy może spowodować początkowe pogłębienie objawów.  Choroba jeśli weszła musi wyjść. A odczucia dyskomfortu mogą być naturalną formą wychodzenia choroby. 

Może dojść na bólu głowy lub innych krótkotrwałych objawów w różnych częściach ciała nasilających się podczas kuracji pokrzywą.

Odczucia mogą być dobrym znakiem uwalniania się  dolegliwości z ciała. Reakcje organizmu świadczą o tym, że przekierowane są  nowe siły do walki z problemem zdrowotnym. Ból jest oznaką, że organizm zużywa więcej siły, po to, by usunąć blokady przepływu energii w chorych miejscach. Tę sytuację można porównać ze wzrostem ciśnienia wody na zaporze, której zadaniem jest zatrzymać zwiększony napływ wody. 

KURACJA POKRZYWĄ

Ważne są w procesie odtruwania fazy księżyca. I tak dobrze jest rozpocząć kurację odtruwającą przy Księżycu malejącym, najlepiej w godzinach po południowych pomiędzy 15.00 – 19.00.

Pijesz tyle herbaty z pokrzywy ile możesz lub pijesz rozwodniony sok ze świeżo wyciśniętej pokrzywy najlepiej przez urządzenie wolnoobrotowe  (opcja dla silnych organizmów).  

W nowiu przerywasz kurację odtruwającą. Czekasz 14 dni i po pełni rozpoczynasz od początku kurację aż objawy dolegliwości znikną. 

Czas kuracji dla osoby zdrowej wynosi – dwie tury po 14 dni gdy Księżyc maleje.

Czas kuracji odtruwającej przy problemach zdrowotnych, dolegliwościach skórnych wynosi  – trzy tury po 14 dni.

Pokrzywę dobrze zbierać przy Księżycu malejącym.  

Dodaj komentarz