Dorota Dusik

Wszystko co robię,
to po to,
by żyło się lepiej.

Od ponad 10 lat zajmuje się uzdrawianiem miłości, seksualności, płodności, relacji i zdejmowaniem blokad w ciele. Nakierowuję ludzi do życia w zdrowiu, w szczęściu i pomyślności, w poszanowaniu siebie i drugiego człowieka. 

W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o zioła, żywienie, medycynę informacyjną i energetyczną. 

Skończyłam technologię żywienia; dietetykę; Szkołę trenerską w zakresie prowadzenia warsztatów, szkoleń, sesji coachingu; Szkołę Naturalnego Planowania Rodziny NPR. Uczestniczę w licznych kursach, wykładach, sympozjach.

Mam obszerną i głęboką wiedzę na temat budowania jakości życia, a także poparte doświadczeniem umiejętności, pozwalające mi pomagać ludziom, którzy chcą zacząć świadomie żyć i kreować swoje życie. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, dzięki czemu w swojej ofercie uwzględniam najnowsze zdobycze światowej nauki i praktyki.  

To prawda, że najskuteczniejsza jest nauka na własnych błędach. Jest to jednak nauka bardzo kosztowna i czasochłonna, często błędy te pozostawiają bardzo trudne do odwrócenia konsekwencje. Dlatego o wiele lepsze, szybsze, tańsze i łatwiejsze jest uczenie się na błędach popełnianych przez innych ludzi, będących szeroko opisanych w literaturze, wszechstronnie przeanalizowanych przez fachowców. Moja oferta w dużej mierze opiera się właśnie na tej wiedzy. 

 

Nauczę Cię wrażliwości na sygnały płynące od Twojego ciała i ducha. Wprowadzę Cię w tajniki energetycznego odżywiania i gotowania, właściwego picia i oddechu oraz zdrowego snu, rozpuszczone zostaną blokady w ciele, które determinują zdrowie, poznasz tajniki w jaki sposób sprawdzać co ci służy a co nie. Poczujesz swoją wartość, atrakcyjność, seksualność, zadowolenie z życia. 

Z moją pomocą posiądziesz umiejętności panowania nad własnym stresem, kierowania własnymi emocjami, pełnej kontroli nad drogą własnego życia. 

 


99% naszych zachowań to nawyki.

Najczęściej jednak są to nawyki ukształtowane przypadkowo i głęboko utrwalone. Bezwiednie stajemy się ich niewolnikami, choć często są one dla nas zgubne. Nawyki można jednak mądrze kształtować i rekonstruować. Wymaga to co prawda zaangażowanej pracy nad sobą, ale efektu tej pracy z ogromną nawiązką wynagrodzą Ci wysiłki.  

Jeśli jesteś kimś, kto chce skorzystać z mojej pomocy, zapraszam na cykl spotkań, podczas których wspólnie określimy potrzeby, wyznaczymy konkretne cele do osiągnięcia i w sposób podporządkowany tym celom rekonstruujemy i utrwalimy pożądane nawyki. Czasem problem, który na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowany, okazuje się być prosty – wówczas może wystarczy, tylko jedno spotkanie.  

Musisz jednak pamiętać o jednym: mogę Ci pomóc, ale nie mogę Cię wyręczyć. Same, nawet najlepsze chęci – to za mało. Za nimi musi iść Twoja autentyczna gotowość do pełnego zaangażowania. To ono będzie gwarancją Twojego sukcesu. Przy takiej postawie droga do wymarzonego życia okaże się o wiele krótsza i prostsza niż myślisz.  

Służę w drodze do …

Dorota Dusik

MOJE DZIAŁANIA

Dotyk Czułości - YouTube

Redaktorka kanału, którego celem jest wskazywanie dróg do miłości.

TVP - pytanie na śniadanie

Uczestniczka audycji "Problemyz drugą ciążą:.

Polskie Radio

Uczestniczka audycji radiowej.

Strefa Wolnej Prasy

Redaktorka

Budżet Partycypacyjny

Pomysłodawczyni wygranych i realizowanych projektów z Budżetu Partycypacyjnego 2018-2019.

Magazyn Chcemy Być Rodzicami

Autorka artykułów

Kampania Niepłodności nie widać

Uczestniczka kampanii.

Magazyn E!Stilo

Autorka artykułów


Magazyn VIP

Autorka artykułów


Telewizja NTV

Redaktorka programu


Warsztaty w bibliotekach

Prowadząca

Warsztaty w domach kultury

Prowadząca

Zajęcia z dziećmi w szkołach podstawowych i w przedszkolu
Dzieci z natury - PoMoc w poczęciu dziecka