DLACZEGO TWOJA MODLITWA NIE JEST WYSŁUCHANA?

DLACZEGO TWOJA MODLITWA NIE JEST WYSŁUCHANA?

Masz problem i do głowy przychodzą różne rozwiązania. Jednym z nich jest modlitwa. Jednak, gdy wprowadzisz ją w życie okazuje się, że droga do zwycięstwa jest daleka. Dlaczego?

Masz plany, marzenia, potrzeby. A więc modlisz się, ale modlisz się z duża niecierpliwością wyczekując już efektu. Od razu sprawdzasz, kontrolujesz. Z niecierpliwością wypatrując efektu swych modlitw.  Moment, kiedy zobaczysz rezultat, uznasz za wymarzony koniec udręki. Takie myślenie o rozwiązaniu jest błędne.

Kluczowe w tej sytuacji jest poznanie siebie i sytuacji, w której się znalazłeś. Kluczowe jest przygotowanie się do modlitwy.

Od dzieciństwa uczony jesteś klepania paciorków. Gdy tak bezwiednie klepiesz modlitwę twoja podświadomość kojarzy ją z rutyną, z obowiązkiem, niemocą, brakiem, własnej niegodności. Taka modlitwa jest jałowa, nie może przynieść prawdziwych rezultatów, taka modlitwa odcina cię od tej Uniwersalnej Sprawczej Energii. Gdy modlisz się, ale poszukujesz adresata modlitwy również możesz mieć trudności z realizacją pragnień. Aby twoje pragnienia się zrealizowały musisz wejść w przestrzeń serca. Kiedy nasiąknie ono białym czystym światłem, energią, ogarnie je miłość. Takie ładowanie jest cudownym przeżyciem, rozkoszą, radością. Takie ładowanie ma przebiegać łagodnie i z delikatnością. Naładowanie taką energią serca jest bardzo ważne, bo to dzięki niej może dokonać się uzdrowienie i materializacja pragnień.

Dodaj komentarz