JAK NIE ODRZUCIĆ ŻYCIA?

JAK NIE ODRZUCIĆ ŻYCIA?

Skarżysz się, że nie możesz odnaleźć swojego celu, nie wiesz, czego chcesz, nie rozumiesz, jak możesz zmienić swoje życie. Może znajdujesz się w położeniu, z którego, wydawałoby się, nie ma wyjścia. Czy rzeczywiście tak jest? Czy nie ma wyjścia z sytuacji?
A jeśli jest, to jak dotrzeć do wiedzy, która pomoże w dotarciu do innego życia, lepszego życia. Do wiedzy opartej na doświadczeniu. Przeczytaj!

 

Kiedy wydaje się, że nie ma wyjścia, kiedy już dochodzi do poddania się, bycie w chwili, wejścia w przestrzeń serca i zaufania nagle pojawiają się rozwiązania.  

Jednak w tym wszystkim nie może obejść się bez pozytywnego nastawienia. Lecz skąd wziąć optymizm, jeżeli wokół panuje nieprzenikniona, mroczna rzeczywistość i nie wiadomo, co można na nią poradzić. 

Szczególnych talentów brak, lata mijają, perspektyw nie widać, życie ugrzęzło w rutynie codzienności jak w bagnie. W takich okolicznościach jakoś trudno uwierzyć w nieograniczone możliwości życia w równowadze. Może do tego borykasz się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. W jaki sposób można wyrwać się z tego kręgu?

W żaden sposób. Właśnie w żaden sposób nie wyrwiesz się z tej beznadziejności. Rzecz w tym, że brak Ci energii. Pod pojęciem energii nie rozumiem tu siły fizycznej, przydatnej jedynie do tego, by wykopać dół, ugotować obiad a wolną energię, która pozwala człowiekowi urzeczywistniać swoją wolę, swoje pragnienia.

Jeśli brakuje ci wolnej energii, to brakuje ci również zamiaru. Innymi słowy – nic się ci nie chce i na nic nie wystarcza sił, poza podtrzymaniem istnienia i wykonywaniem rutynowych czynności. Energia zamiaru – to siła życiowa, dzięki której pojawia się chęć, by cieszyć się życiem, aktywnie działać, tworzyć, zdobywać nowe szczyty i w ostatecznym rozrachunku kształtować swoją rzeczywistość.

Wszystko jest bardzo proste. I co z tym wspólnego mają tu nawyki?

 

Przy niskim poziomie energetyki optymizm przechodzi w pesymizm.
Nie ma siły do wzrostu.

 

Są dwa warianty. Pierwszy – zostaw wszystko tak jak jest, pogodzi się z tym, co nieuchronne i nadal wiedź życie pozbawione nadziei na poprawę egzystencji. To twój wybór. Oprócz ciebie nikt ci nie przeszkadza wybrać innego wariantu – popracować nad swoją energetyką. Wówczas pojawi się u ciebie optymizm, cel i siły na jego osiągnięcie. 

Możesz kształtować swoją rzeczywistość. Lecz w tym celu należy doprowadzić energię zamiaru do należytego poziomu. Efekt ten możesz osiągnąć za pomocą odpowiedniego sposobu żywienia, jogi, różnych treningów i medytacji. Potrzebujesz wiedzy! 

  • “Nasza siła wyrasta ze słabości . Oburzenie, które uzbraja się w tajemne moce, budzi się w nas dopiero, kiedy zaznamy cierni, ukłuć i bolesnych razów życia. Popychany, udręczony, pokonany człowiek ma szansę czegoś się nauczy – zostaje zdany na swój rozum i męstwo; zdobył doświadczenie, poznał swą niewiedzę, wyleczył się z szaleństwa pychy, posiadł poczucie umiaru i prawdziwe umiejętności” – Emerson

JAK NIE ODRZUCIĆ ŻYCIA?

Najważniejszą, jeżeli nie jedyną przyczyną niedoboru wolnej energii, jest prozaiczne zanieczyszczenie organizmu, co dodatkowo jest źródłem i praprzyczyną wszystkich chorób. Jeśli nie dbasz o swoje ciało, to zawiera ono dużo zanieczyszczeń – toksyn. Te śmieci przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu twojego organizmu – przeszkadzają w “porozumiewaniu się” komórek, osłabiają sygnały elektryczne, które przeszkadzają sobie nawzajem. Takie problemy jak: nadwaga, choroby, starzenie się, depresja, pesymizm, brak siły życiowej zawdzięczają swoje istnienie ignorancji. Zadziwiające, jak przy tak wysokim poziomie rozwoju inteligencji ludzie znajdują się w stanie niewiedzy, co do przyczyny swoich problemów. A przyczyna jest elementarna – nieprawidłowe odżywianie. Wszyscy w zasadzie to rozumieją, lecz nie uświadamiają tego sobie. W tej kwestii mamy do czynienia ze znajomością faktów, a nie z wiedzą. Zazwyczaj wszystko sprowadza się do tego, że coś jest nie zdrowe. Na tym z zasady informacje o zdrowym żywieniu się wyczerpują.

  • “Jeśli przez najbliższe kilka lat będziesz robić to,

    czego większość ludzi nie chce robić,

    przez resztę życia będziesz mogła robić to,

    czego większość ludzi nie będzie mogła robić” / Wade Cook

Przez najbliższe kilka dnia pokażę ci kilkadziesiąt wskazówek, które pomogą ci ukierunkować się na życie w równowadze. Jesteś gotowa? To do dzieła. Zapraszam po codzienną dawkę wiedzy. 

Kliknij i poznaj wskazówkę nr 1  

Inspiracja: Transerfing rzeczywistości 

Dodaj komentarz