JAK STAĆ SIĘ POTĘŻNYM CZŁOWIEKIEM?

JAK STAĆ SIĘ POTĘŻNYM CZŁOWIEKIEM?

Być może masz dużą ilości energii, ale ponieważ nie wiesz jak nią gospodarować - tracisz ją. Być może masz potrzebę zamknąć jedne drzwi, by móc otworzyć drugie i doświadczać siebie w pełni swoich możliwości. Zastanawiasz się jak to zrobić. O tym dowiesz się z tego artykułu.

Aby stać się potężnym człowiekiem musisz mądrze zarządzać swoimi energiami. Dostałeś na start, na początek swego istnienia pewien zasób energii. W ciągu każdego dnia zużywasz ją. Jeśli zapominasz, aby zużyty zasób uzupełnić, tracisz życie. 

Kiedy mądrze gospodarujesz swoimi energiami otrzymujesz potężną wewnętrzną moc w sobie. 

Chodzisz wyprostowany, z klatką otwartą na ludzi. Patrzysz ludziom prosto w oczy. To rzadka umiejętność. Czujesz się ze sobą dobrze, pewnie. Jesteś jak król. 

Wewnętrzna moc człowieka nadaje kształty, ruchy Twojemu ciału.  

JAK STAĆ SIĘ POTĘŻNYM CZŁOWIEKIEM?

  • Mów o 50 % mniej;
  • Zredukuj niepotrzebne ruchy 0 50%;
  • Wypowiadaj słowo, które Cię zajmuje. 

Jest dużo ludzi z dużą ilości energii, być może Ty też się do nich zaliczasz, ale ponieważ nie wiesz jak nią gospodarować – tracisz ją.

Brakuje mądrości i ważnych mechanizmów wewnętrznych do przekształcenia energii w osobistą wewnętrzną moc.  

To jak wielką masz moc określa styl i głębia Twojego życia. 

Efektywność działań, intensywność podejmowanych ruchów, w obszarach, które wybierasz do działania pokazują Twoją moc.  

Jeśli pragniesz doświadczyć swojej wewnętrznej mocy – otwórz się na nią i przyjmij ją. Mądrze wykorzystuj swoją wewnętrzną energię. 

Połączenie wewnętrznej energii z wewnętrzną mocą przy użyciu życiowej mądrości i ważnych narzędzi, na które wskazuje “Dotyk Czułości” daje poczucie dobrostanu, pewności.

Kiedy dobrze gospodarujesz swoją energią, chronisz się przed jej rozproszeniem, przed zużyciem jej na bezsensowne działania.

A energię zużywają m.in.: natłok myśli, zbędne reakcje, obawy, lęki, strachy, nieukierunkowana energia seksualna.

Zacznij obserwować swoje życie. Ile słów wypowiadasz? Ile robisz zbędnych rzeczy? Ile w Tobie lęków o przyszłość, ile myśli przeszłości?

Zobacz, co się stanie, gdy zredukujesz o połowę swoje myśli i wypowiesz je, przy zachowaniu komunikacji międzyludzkiej. Komunikujesz się ale z połową słów, które do tej pory wypowiadałeś.  

Twoje umiejętności językowe staną się lepsze. Twoje zdania staną się treściwe, krótkie i na temat. Zaobserwujesz w sobie rozwój swojej wewnętrznej mocy.

Istnieją naukowe dowody, że podczas myślenia okołu 20 % energii zużywa mózg. 

Jeśli zredukujesz swoje działania, zmniejszysz wahania, zaczniesz robić tylko to co konieczne, poczujesz przyrost swojej wewnętrznej osobistej mocy.

Nie da się tego zrobić ot tak, z umysłu. Nie da się ot tak powstrzymać umysłu. Im bardziej będziesz próbował go wyciszyć, tym więcej doświadczysz trudności z tym związanych. Zacznij od ciała. 

Kiedy zmniejszysz ilość wykonywanych fizycznie ruchów ciała, wypowiadanych słowa, kiedy zaczniesz na nie zwracać uwagę, spokojnie i swobodnie, z akceptacją siebie poczujesz, że właśnie się zaczyna. Wchodzisz w etap pozyskiwania mocy. Twój umysł się wycisza. Przestaje robić już niepotrzebne rzeczy. 

Kiedy zwracasz uwagę na to co robisz, odpadają zbędne rzeczy, a energia którą posiadasz powoli przekształca się w potencjalną wewnętrzną moc.

Jeśli nie rozpraszasz energii, jeśli nie tworzysz niepotrzebnych działań, jeśli stosujesz narzędzia, których celem jest zatrzymywanie umysłu, tym samym rozwijasz swoją wewnętrzną moc. 

Tak od razu nie jesteś w stanie zatrzymać myśli, które masz w głowie. Chyba, że zastosujesz jedno z narzędzi. Wprowadzenie w siebie wibracji, mantry, która zacznie w Tobie wibrować zajmuje umysł, pozwala mu się wyciszyć. A Ty dzięki temu zyskujesz moc. 

Człowiek bez tej osobistej mocy w sobie nie jest w stanie przebić się przez różne poziomy życia, nie jest w stanie doświadczać siebie w pełni, nie doświadcza swoje Boskości.   

Trzeba pamiętać, że moc o której piszę na stronach tego artykuły, nie ma nic wspólnego z dominacją. Moc jest po to, by być skutecznym w działaniu, silniejszym.

Kiedy masz w sobie cząstkę potęgi Boskiej mocy przechodzisz przez życie w pełni, zadowolony, otwarty na doświadczanie. I bez znaczenia staje się dla Ciebie w jakim miejscu stoisz w społeczności, jaki masz status materialny, finansowy.  

Twoja wewnętrzna moc sprawia, że idziesz przez życie dostojnie, idziesz jak król. 

Dodaj komentarz