SZUKAJ A ZNAJDZIESZ – TEN RYTUAŁ UWALNIA WSZYSTKO

SZUKAJ A ZNAJDZIESZ – TEN RYTUAŁ UWALNIA WSZYSTKO

Brakuje ci siły, zmagasz się ze spadkami energii, czujesz bezsilność a tu tyle do zrobienia. Zmuszasz się. Pamiętasz jak robota paliła ci się w rękach a teraz nie możesz. Zobacz co możesz zrobić. Kto szuka znajduje!

Aby zwiększyć swój poziom energii, aby łatwiej się żyło wystarczy tylko niewiele wprowadzić do swojego życia. Ważna jest intencja. Prośba z poziomu obfitości. Wystarczy zaangażować się w codzienny rytuał, dzięki któremu wszystko może się wydarzyć. Zaangażuj się cała swoją osobą. To ważne. Jeśli coś robisz, rób dobrze. Tylko wtedy będą efekty.

Proś a będzie ci dane. Szukaj a znajdziesz. Kto prosi otrzymuje. Kto szuka, znajduje.

Pragniesz zdrowia, energii do życia, poprawy stosunków z partnerem, zadowolenia z seksu, orgazmu, proś. Wejdź w to całą sobą. Poczuj ją w każdej komórce swego ciała. Doświadcz dreszczu, który przenika ciało. Doświadcz tej Wyższej Energii, która tak wiele może. Oczywiście te doznania mogą się pojawić od razu ale równie dobrze mogą pojawić się dopiero po pewnym czasie praktykowania.  Daj się prowadzić. To pragnienie ma wypływać prosto z serca. Tylko wtedy jest rzeczywiste. 

Ile jesteś w stanie uczynić, by dotrzeć do miejsca pragnienia. Co możesz zrobić, ile z siebie dać, ile poświecić czasu, pieniędzy i energii. Na ile jesteś w stanie się otworzyć aby intencja była wysłuchana. Wszystko ma swoją cenę. Wielu pragnie ale tylko słowem – czcze gadanie. Wielu płacze i co z tego, skoro nic nie robi, by zmienić swoją sytuację. Tu potrzebne jest przede wszystkim działanie. Może pragniesz zdrowia ale poza bieganiem po lekarzach, wykonywaniem badań i zażywaniem leków niczego innego nie robisz. Żadnej zmiany w swoim życiu nie dokonujesz. To nie ten kierunek jazdy. Zatrzymaj się. Zajrzyj w głąb siebie. Powróć do źródła. Powróć do natury. Ona na ciebie czeka, ona tak wiele może. Uwierz i zaufaj.

 

SZUKAJ A ZNAJDZIESZ
- TEN RYTUAŁ UWALNIA WSZYSTKO

Daj sobie czas. Wycisz umysł. Pozwól odejść myślom. Odłącz się od wszystkich urządzeń elektronicznych. Usuń wszystko co może zakłócać odbiór. Usiądź w ciszy lub przy muzyce, która pomoże ci się wyciszyć, wsłuchać w odczucia swego ciała. Usiądź na krześle z prostym kręgosłupem bez opierania się. Wysuń pupę do przodu, tak by ciało pod kolanami było bez ucisku. Ułóż dłonie złożone w miseczki skierowane wnętrzem do góry na kolanach. Skoncentruj się na pobieraniu Siły. Skup myśli na odczuciach płynących zarówno z ciała jak i ducha.

Możesz odczuć strumień ciepła, energię miłości. Możesz poczuć mrowienie dłoni, możesz poczuć jak przebiega energia przez całe ciało. Możesz ale nie musisz. To subiektywne odczucia. Zależne od tego jak otwarta jesteś na przyjęcie Siły. Może się okazać, że będziesz potrzebować osoby, tak zwanego transformatora, która pomoże ci w odbiorze Siły. Jeśli już będziesz podłączona, dalej przyjmować tę Siłę możesz sama.

Oddaj swoje obawy, troski, złe myśli. Oddaj wszystko co ci szkodzi i proś o pomoc. Proś o dobro. Proś tak jakbyś już to otrzymała.

Czynność tę powtarzaj każdego dnia, minimum dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Po przebudzeniu zanim wstaniesz z łóżka poleż jeszcze 5 minut. Połóż się na wznak. Ręce ułóż wzdłuż ciał. Wnętrze dłoni skieruj ku górze.

Po czym wstań i rozpocznij powyższy rytuał. Proś o ochronę, opiekę, o prowadzenie. Proś o to czego pragniesz, ale bez poczucia braku, tak jak byś już to miała. Przyjmij tyle energii, by wystarczyło na cały dzień. Różni są ludzie, różny mają poziom energii, są różne sytuacje. Zabezpiecz się przed nimi. Podając komuś dłoń, dając mu pocałunek następuje wyrównanie energetyki. Jeśli masz więcej energii niż ta druga osoba – zasilasz ją, jeśli masz mniej, ona zasila ciebie. To tak jak dwa naczynia wypełnione różnym poziomem płynu. Jeśli je połączysz rurką, nastąpi wyrównanie poziomu płynu. Zwracaj uwagę z kim się witasz, z kim przebywasz. Możesz się zasilić lub osłabić, możesz przyjąć dobro bądź zło. 

 

Każdego dnia zużywasz energię. Każda myśl, słowo i działanie potrzebuje siły. Ile przyjmujesz myśli w ciągu dnia, z iloma osobami się widujesz, ile wypowiadasz słów, ile wykonujesz czynów. Jeśli na bieżąco nie zasilasz się nową energią, osłabiasz się. Kiedy wyeksploatujesz się za bardzo nie masz siły odbudować jej. Potrzebujesz pomocy drugiej osoby, aby znów móc pobierać nową energię. Pamiętaj, by ściągnąć każdego dnia wystarczającą ilość energii, tyle by utworzyć jej rezerwę. Jeśli to cię dziwi, pozwól, że pokarzę to na podstawie urządzeń. Radio aby działało, abyś mogła słuchać audycji radiowych musi być podłączone do prądu, musi być zasilone prądem elektrycznym. Gdy nagle zostanie odcięty dopływ prądu lub gdy napięcie spadnie czy będzie działało?

Możesz zasilić się energią. Jednak pamiętaj, by przerwa pomiędzy jednym a drugim pobieraniem tej siły wynosiła maksymalnie 12 godzin. Gwarantujesz sobie w ten sposób ochronę, opiekę, spełnienie pragnień. Po poborze możesz czuć napływ energii, zwiększenie siły, wyciszenie. Ofiaruj sobie czas, czas tylko dla siebie. Pobieraj regularnie siłę. Możesz to również robić w między czasie, w autobusie, na spacerze, podczas spotkania.

Dodaj komentarz