TEN PRĄD ZMIENIA WSZYSTKO!

TEN PRĄD ZMIENIA WSZYSTKO!

Cierpisz, bo życie Ci się nie układa, bo zmagasz się z problemami zdrowotnymi, lękami, obawami, stresem, samotnością? Tak bardzo chcesz cieszyć się życiem, mieć przy sobie tę drugą osobę, ale boisz się wyzwań przed tobą stojących. Zobacz jak możesz sobie pomóc!

Rozwiązanie twoich wyzwań jest w zasięgu twojej ręki. Wszystko co może się stać, jest możliwe. Możesz pozbyć się bólu, cierpienia, leków, samotności. Możesz cieszyć się ze swojego życia, relacji. Wystarczy tylko, że otworzysz się na nowe. Wystarczy tylko, że skorzystasz z prądu, tzw. siły uzdrawiającej. Że nastawisz się na odbiór fali uzdrawiającego prądu. Zobacz, aby radio działało, abyś mógł odsłuchiwać audycje radiowe, konieczny jest dostrojenie odbiornika ze stacją nadawczą. Potrzebujesz znaleźć falę radiową, na której jest ten program w radio. Jak już znajdziesz, dostroisz, to słuchasz. Podobnie jest z tobą. Gdy otworzysz się na odbiór fal uzdrawiającego prądu wtedy przechodzi on przez twoje ciała i je porządkuje.

W uzdrawiającym prądzie jest zawarte wszystko: zdrowe ciało fizyczne i duchowe, ochrona i przewodnictwo, porządek w tobie i w twoim otoczeniu, szczęście, zadowolenie, pomoc w różnych sytuacjach, spełnienie życzeń serca. Czy jesteś tego świadomy? Masz duży wpływ na swoje życie, zdrowie. Otwórz się na odbiór uzdrawiającego prądu.

Niewłaściwe myśli, brak wiary, pokory, siedzenie w problemie itp. działa jak stacja zakłócająca. Odbiór prądu uzdrawiającego staje się utrudniony albo niemożliwy. Odbiór zależny jest od tego, jak potrafisz się otworzyć. Im bardziej jesteś otwarty, tym więcej tej siły potrafisz odebrać.

Ale uwaga, odbiornik radiowy działa przy napięciu 220 Volt, przy większym napięciu przepala się i niszczy. Twoje ciało reaguje podobnie. Dlatego możesz otrzymać tyle prądu na ile potrafisz uwierzyć i na ile potrafisz się otworzyć. Wiesz zapewne, że nie każda stacja odbiorcza przystosowana jest do odbioru fal. Tak samo jest u ludzi. Niektórzy nie potrafią samodzielnie jej przyjąć. Może się, więc zdarzyć, że będziesz nie zdolny do samodzielnego odbioru prądu i będziesz potrzebował pomocy.

Dodaj komentarz