UWAGA! WYBACZENIE OTWIERA NOWE HORYZONTY!

UWAGA! WYBACZENIE OTWIERA NOWE HORYZONTY!

Jest ci źle. Czujesz, że twoje życie to jeden wielki wkurw. Do czego się nie dotkniesz wychodzi niewypał. Chcesz zmiany. Chcesz, by twoje życie dawało ci satysfakcję, ale jakoś dziwnym trafem nie wychodzi. Przeczytaj jak to się dzieje!

Przyczyna często tkwi w braku akceptacji sytuacji, w braku wybaczenia sobie lub innej osobie, w braku przestrzeni puszczenia czegoś lub kogoś. Przywiązanie zapętla i nie pozwala pójść dalej. Takie zakotwiczenie ogranicza i blokuje przed doświadczeniem czegoś nowego, lepszego, przed pójściem na przód. Ono stwarza blokady na wielu płaszczyznach życia. Tu niby chcesz a jednocześnie boisz się. Patrzysz wstecz i widzisz i nie możesz puścić.

STOP!

Zatrzymaj się, ogarnij i zobacz, że sam się niszczysz!

Jeśli ktoś z tobą nie chce być, puść go, zostaw, pozwól żyć sobie i tej drugiej osobie. Człowiek ma prawo być wolną jednostką. Ma prawo żyć wg własnego życia, wartości. Trzymanie, blokowania zakotwicza głównie ciebie. Rujnuje tobie życie. W jasny sposób pokazuje tę sytuację przykład kobiety, która poprosiła o pomoc praktyka metod kwantowych o wsparcie na poziomie energetycznym. Po drugiej subiektywnej sesji  terapeuta poczuł mocne zmęczenie, a osoba z problemem odczuwała ból głowy.

Ta sytuacja pokazała, co jest przyczyną uciążliwych dolegliwości.  Problem tkwi w nie wybaczeniu byłemu partnerowi. Taka sytuacja prawdopodobnie mogła spowodować blokadę przepływu energetycznego – mocne jej ograniczenie, co w konsekwencji musiało zostać przeniesione na poziom materii – ciała.

Bardzo ważną, jak nie najważniejszą rzeczą jest wewnętrzna zgoda oraz puszczenie wolno tego, co już minęło i nie trzymanie tego w sobie.

Mówiąc metaforycznie –

"Nie można postawić nowego domu na starych fundamentach, które z jakiś przyczyn uległy zniszczeniu."

Często zdarzają się sytuacje, gdzie z jednej strony chcemy zmian, zaś z drugiej kurczowo trzymamy się tego co wydarzyło się w przeszłości.

Dopóki nie usunie się blokad, które tkwią wewnątrz nas, pomoc poprzez komunikację
subiektywną będzie mocno ograniczona lub wręcz niemożliwa do zrealizowania,
a blokady ( tzw. zadry) mogą stać się przyczynami różnych dolegliwości na poziomie materii – ciała!

Autor: Mariusz Kortała & Dorota Dusik

Dodaj komentarz