Czy szyszynka potrzebna jest do stwarzania?

Czy szyszynka potrzebna jest do stwarzania?

Masz już dość lęku, strachu, serwowanych w nowych odsłonach budzących chaos informacji. Masz potrzebę dobrostanu, spokoju, poczucia, że jest ci dobrze. Czy świat, w którym jest harmonia, szacunek, w którym żyjesz w obfitości jest możliwy? A jeśli tak, to co z tym wspólnego ma szyszynka. Przeczytaj.

Do stwarzania potrzebna jest sprawna szyszynka.

Szyszynka to mały bardzo ważny gruczoł dokrewny, który ma poważny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. Jej działanie pośrednio wpływa na większość procesów umysłowych i fizycznych człowieka. Komórki szyszynki wytwarzają serotoninę – hormon odpowiedzialny za regulację czynności ośrodkowego układu nerwowego, ciśnienia krwi, samopoczucie człowieka. Innymi słowy serotonina powszechnie uważana jest za hormon szczęścia Gdy serotoniny w organizmie jest zbyt mało, człowiek staje się rozdrażniony, nerwowy, agresywny. Niski poziom serotoniny wywołuje brak chęci do życia, depresję.

Serotonina wytwarzana jest w ciągu dnia. W nocy przemienia się w melatoninę – w hormon snu. Kiedy spada poziom natężenia światła, szyszynka dostaje sygnał, że nadchodzi noc i czas na produkcję melatoniny – hormonu snu. Zachodzący proces sprawia, że nadchodzi senność.   

Melatonina bierze udział w utrzymaniu temperatury ciała na odpowiednim poziomie, stabilizuje zegar biologiczny, reguluje czynność tarczycy. Krótki sen, niedospanie, późne kładzenie się spać zmniejsza poziom energii w ciągu dnia, zaburza komfort życia, przyczynia się do zaburzeń pracy organizmu.

Szyszynka wydziela hormon odpowiedzialny za dojrzewanie płciowe, seksualność, wzrost, metabolizm kości.

ZABURZENIA PRACY SZYSZYNKI

Szyszynkę może blokować i powodować kurczenie jej fluor. Szyszynka może gromadzić złogi wapnia. To są niektóre z czynników, które doprowadzają do zaburzeń funkcjonowania narządu zwanego szyszynką.

 

Widocznym objawem dysfunkcji szyszynki jest zaburzony rytm dobowy. Co może oznaczać nadmierną senność w ciągu dnia, bezsenność oraz aktywność w ciągu nocy.

Objawy zaburzenia pracy szyszynki:

– zaburzenia płodności;

– zaburzenia cyklu miesięcznego, owulacji;

– nudności, wymioty;

– ból głowy;

– osteoporoza;

– problemy psychiczne;

– trudności w kreowaniu, worzeniu nowej rzeczywistości.

SZYSZYNKA - PROFILAKTYKA

Zadbanie o zdrowy sen, wysypianie się. Zadbanie o styl życia, który minimalizuje dostarczanie toksyn do organizmu. Warto od czasu do czasu przeprowadzić program oczyszczania ciała. Zalecane jest nawadnianie organizmu płynami nawadniającymi czystymi od toksycznych związków. Spożywanie posiłków bogatych w magnez, jod, witaminę K i witaminy z grupy B. Używanie past do mycia zębów bez fluoru, oczyszczanie wody kranowej z fluoru. Każdego dnia można również mentalnie zregenerować swoją szyszynkę, poprzez wyrażenie takiego życzenia

 

CIEKAWOSTKI O SZYSZYNCE

  1. szyszynka znajduje się w mózgu i jest kluczową częścią układu hormonalnego, który to reguluje podstawowe procesy organizmu poprzez uwalnianie i kontrolę hormonów: wzrost, metabolizm i rozwój seksualny,
  2. szyszynka nazywana jest trzecim okiem. Usytuowana jest pomiędzy brwiami głęboko w centrum mózgu. Ma związek ze światłem. Służy do kreacji, do połączenia między światem fizycznym i duchowym.

 

Szyszynka jest gruczołem jakże delikatny, a jak ważny. Jest ona pomostem łączącym z Kosmosem, działa jako antena.

Zdrowa szyszynka człowieka zwiększa poziomu świadomości i prowadzi do duchowego rozwoju.  Człowiek ze zdrową szyszynką wie czego chce, za czym ma podążać i potrafi urzeczywistnić swoje marzenia.

 

 

OBJAWY OCZYSZCZANIA SZYSZYNKI

– regularne odczuwanie wewnątrz głowy ucisku z różnym nasileniem;

– odczucie zapalenia zatok, poczucie dolegliwości związanych z uszami, karkiem

Regularne przykładanie dłoni do czoła na wysokości pomiędzy brwiami (szóstej czakry) z intencją może zaktywować i zregenerować szyszynkę oczywiście z zachowaniem odpowiedniej higieny życia.

W aktywowaniu szyszynki można być pomocne monoatomowe złotem (ormus – biały proszek zrobiony ze złota i specjalnych rodzajów ziemi) lub złoto koloidalne.  Przed użyciem należy sprawdzić pod kątem reakcji alergicznej. Można też ten środek zażywać energetycznie, poprzez wizualizację.

Człowiek cały czas coś tworzy. Świadomie czy nie. Biedę czy bogactwo. Jest w lęku czy w miłości. Warto mieć tego świadomość. A sprawna szyszynka może usprawnić cykl kreacji, tworzenia, życia życiem jakiego pragniesz w obfitości.

Dodaj komentarz