KIEDY KOBIETA ŁATWIEJ OSIĄGA  ORGAZM?

KIEDY KOBIETA ŁATWIEJ OSIĄGA ORGAZM?

Jesteś kobietą, masz potrzeby, pragnienia. Słyszałaś o orgazmach, wytryskach ale jakoś nie były ci one dane. Dlaczego? Czy jesteś tą gorszą - myślisz sobie. Co może stanowić przyczynę? I wreszcie kiedy łatwiej osiągnąć to czego pragniesz, smakować orgazmiczne momenty z życia?

No cóż, kiedy pragniesz, kiedy czujesz potrzebę doświadczenia się w pełni siebie, w pełni kobiecości orgazmicznej, staną na twojej drodze zdarzenia, sytuacje, które ci w tym pomogą. Kto pukasz i stuka w końcu mu otworzą, kto szuka znajduje. Takie są zasady i trzeba o tym pamięta. Wymaga to jednak odwagi, konsekwencji, spokoju, wiary i otwartości do działania, do podjęcia niejednokrotnie trudnych życiowych decyzji. 

Warunkiem koniecznym jest jednak  podążanie za tym co jest twoje, co jest spójne z tobą, zgodne z własnymi potrzebami. To ty potrzebujesz tego doświadczyć, wymacać w życiu, a nie narzucona przez kogoś norma.  Pamiętaj o tym, to bardzo ważne.

Pragnienie doświadczenia swojej pełni ma wypływać z ciebie, z twego jestestwa.  To się czuje. I jeszcze bardzo ważna kwestia. To co jest dla jednego pełnią, nie musi by dla drugiego. Pamiętaj o tym.

Kiedy jest pragnienie, potrzeba, ale nie ta chorobliwa, która pali, ale ta zbudowana na zdrowym fundamencie, wtedy wszystko dobrze się ułoży. Dostaniesz to, czego pragniesz, o czym marzysz. Świat nam sprzyja. Przyciągasz zdarzenia, sytuacje, które dostarczają ci tego czego potrzebujesz, by móc pójść dalej. 

Wiele kobiet jest pozamykana seksualnie, boi się ciąży, nie doświadcza tej energii seksualnej we właściwy dla siebie sposób z wielu powodów . Jest blok i już. 

Do tego może masz przy sobie partnera, który bierze sobie ciebie jak swoją własność bez wsłuchiwania się w twoje potrzeby. I tu zaczyna się dalsze zamykanie na odczuwanie siebie, swojej seksualności. Mężczyzna być maze nieświadomie pogrąża kobietę coraz bardziej i bardziej. Zamyka ją seksualnie, tworząc kolejne bloki. On ma potrzeby, a ty masz je zaspokoić – tak się mówi. Ale nie za wszelką cenę! Pamiętaj o swoich potrzebach!

W życiu chodzi o wzrost, o doświadczanie i podążanie własną drogą. 

Kiedy jest harmonia pomiędzy partnerami, kochankami. Kiedy dopasowały się osoby na równym lub podobnym sobie poziomie świadomości, tu zaczyna się przygoda, doświadczania siebie, smakowania kawałka po kawałku swego ciała, obecności. 

Aby zdarzył się ten dobry seks, czy musi być wielka miłość? Nie. Wystarczy bycie z właściwą osobą, o podobnych wibracjach. To jest tak zwane porozumienie pomiędzy nimi na wyższych nie widzialnych gołym okiem polach świadomości. Wtedy zaczyna się zabawa, eksperymentowanie. Bycie w czymś nieziemskim, czymś co dostarcza polotu, bodźca to wzrostu, przyjemności. 

Może być dobry seks bez miłości i odlotowy seks z miłością. Nie ma znaku równości pomiędzy miłością i seksem. Dobrze jak się łączy ale nie zawsze tak jest.  

Kolejną rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę jest sam stan płodności i fazy cyklu kobiety. Kiedy kobieta jest w fazie płodnej łatwiej osiąga stan podniecenia, rozkoszy, łatwiej doprowadzić jest ją do orgazmu. Ona jest taka milusińska.

Kiedy kobieta jest poza lękiem co do ciąży, ma luz w głowie i jest w fazie płodnej szybciej doświadczy rozkoszy, przyjemności. I tu jest rola mężczyzny, by zagrał na kobiecym ciele jak na instrumencie, by wczuł się, wsłuchiwał w ciało kobiece i grał tak jak to z kobietą wibruje. 

Aby kobieta doświadczyła orgazmicznych momentów trzeba ją do tego przygotować, otworzy na doznania, stworzyć dobre podłoże.  I tu przychodzą pieszczoty, ciepłe słowa, erotyka dnia codziennego, stymulacje ciała, pobudzanie łechtaczki – źródła kobiecej przyjemności. Na marginesie łechtaczka stanowi sporą cześć kobiecej intymności.

Odpowiednie ruchy, muskanie palcami, językiem sprawiają cuda. Do tego można włączyć mieszanki rozluźniających olejków, zwiększających napływ krwi, erotyczne zabawki wspomagające zabawę (mikrofon, wibrator itp.).  Możliwości jest wiele, to tylko kwestia otwartości partnerów, odpowiedniego dopasowania i oczywiście potrzeb.  Seks dla każdej ze stron ma być dobrą zabawa w zgodzie ze sobą, nic na siłę.

Trzeba pamiętać o tym, że tak popularne środki hormonalne zakłócają naturalny rytm kobiety, odczuwanie swego ciała i mogą wpływać na obniżanie libido itd.   

Dodaj komentarz