10 ZASAD ZDROWEJ CIPKI

10 ZASAD ZDROWEJ CIPKI

Pragniesz zdrowej intymności, dokucza ci zmaganie się ze stanami zapalnymi, upławami, swędzeniem, masz wrażenie jakby cipka była trochę rozepchana, a z pomiędzy nóg zdarza się, że wypływa mocz. Poznaj 10 zasad zdrowej cipki.

Kiedy cipka nie daje ci tego czego potrzebujesz zatrzymaj się i zastanów czy w należyty sposób o nią dbasz, troszczysz się, pielęgnujesz. Czy dajesz jej swoja uwagę. Zaspakajasz jej potrzeby. Cipka mówi do ciebie najlepiej jak tylko potrafi – słuchasz jej? 

10 ZASAD ZDROWEJ CIPKI

 1. Wpuszczaj do cipki osobę szczególną dla ciebie;
 2. Nigdy nie wpuszczaj do cipki penisa kiedy nie jest na to gotowa;
 3. Szanuj swoje granice, swoje terytorium; 
 4. Ćwicz miejsca intymne;  
 5. Oddychaj do niej głębokim przeponowym oddechem;
 6. Masuj cipkę i poznawaj ją; 
 7. Mów do cipki jaka jest cudowna, kochana, wierna tobie; 
 8. Dawaj jej powody do uśmiechu, do rozkwitu; 
 9. Kiedy czujesz napięcie seksualne, rozładuj je; 
 10.  Wykasuj z cipki pamięć wcześniejszych partnerów. 

10 ZASAD ZDROWEJ CIPKI

 1. Wpuszczaj do cipki osobę szczególną dla ciebie. Co to oznacza? Taką, z którą jest ci dobrze, z którą doświadczasz bliskości, komunikacji, głębi, rozkoszy – i nie koniecznie tą osobą musi być mąż!; Ważne jest to flow, nić bliskości. Często zdarza się, że jesteś z mężem, bo tak wybrałaś, bo ci się zdawało, bo był miły, bo …. 1000 powodów dla których jesteś z tym człowiekiem. Słuchaj swojego ciała. Zobacz co ono mówi do ciebie. Pragnie go, pożąda, czujesz rozkosz, czujesz podniecenie kiedy się zbliża. 

 2. Nigdy nie wpuszczaj do cipki penisa kiedy nie jest na to gotowa;

Cipka potrzebuje gotowości, potrzebuje podniecenia, potrzebuje tego właściwego człowieka, pieszczot, czasu na otwarcie się i wpuszczenie do swoich wrót penisa. Każde wejście wbrew jej woli, na siłę pamięta a potem wysyła sygnał, potem tworzy oziębłość, niechęć do seksu, blokuje, zaciska, tworzy stany zapalne, nie chce. 

3. Szanuj swoje granice. 

Co to oznacza? Masz swoje terytorium, teren. Może spojrzeć na nie dosłownie- jako przestrzeń w domu, mieszkaniu, a może mentalnie – wtrącanie się w Twoje życie, w twoje wybory.  Chroń siebie. Nie pozwalaj, by ktoś wchodził w twoją życiową przestrzeń jeśli jest to wbrew Tobie; Masz prawo do życia, tak jak tego potrzebuje Twoja dusza.

4. Ćwicz intymność – mięśnie kegla, brzucha, zaciski na 3, 

Aby cipka dawała przyjemność Tobie i partnerowi, aby nie popuszczała moczu potrzebuje ćwiczeń, umięśnienia. Takie ćwiczenia możesz robić w samochodzie, autobusie, gotując, itp. Tu nie potrzeba dodatkowego czasu. Wystarczy chęć, decyzja i działanie. 

5. Oddychaj do niej głębokim przeponowym oddechem; 

Pozwól, by poczuła oddech, wytchnienie, ulgę. Kierując swoją uwagę w przestrzeń swojej kobiecości, kierując tam głęboki, przeponowy oddech zasilasz ją energią, dajesz jej wsparcie w codziennej pracy jaką dla Ciebie wykonuje.  Uzdrawiasz. Możesz wyobrazić sobie mentalnie jak z każdym wdechem uzdrawia się, a z każdym wydechem wychodzi z niej to co zbędne, niepotrzebne, szkodliwe dla Ciebie, dla niej.

6. Masuj ją i poznawaj ją; Sprawdź co cipce daje rozkosz;

Czy znasz swoją cipkę. Wiesz, co sprawia jej przyjemność, rozkosz, jaki lubi dotyk, jaki zapach olejku ją podnieca. Czy lubi ruchy okrężne, posuwiste. Mocniejsze pchnięcia, a może delikatny ruch. Zrób sobie dobrze. Umawiaj się z nią na randkę. Pozwól, by służyła Ci jak najlepiej. Zadowolona cipka, to pełna wdzięku, spokoju kobieta. Kobieta musi być zaspokojona seksualnie, by była wolna od agresji. 

7. Mów do cipki jaka jest cudowna, kochana, wierna tobie; To Twoja kobiecość!;

No cóż. Cipka to część Ciebie. To dzięki niej siusiasz, to dzięki niej doświadczasz rozkoszy, uwolnienia, rodzisz dzieci. Jakże jest nie doceniana, spychana, zawstydzona. A taka kochana, pełna wdzięku i uśmiechu. Warto  z potencjału cipki skorzystać i doświadczyć jej pełni. Poczuć wolność, luz, zdrowe wycieńczenie. 

8. Dawaj jej powody do uśmiechu, do rozkwitu – to źródło przyjemności, portal do niemożliwego; Zaakceptuj swoje prawo do rozkoszy;

Gotowa cipka, podniecona, ta która ma przy sobie tego właściwego mężczyznę, tego penisa z którym jest jej dobrze uśmiecha się, otwiera. Ona tak bardzo się zmienia, jej wygląd się zmienia. Tak dużo pokazuje. To widać gołym okiem. Fakt, kobiecie dużo trudniej jest to zobaczyć. Potrzebne jest lusterko. Ale, uważny mężczyzna widzi od razu. I to jego zadaniem jest ćwiczyć uważność i podążanie za potrzebami kobiety.  

9. Kiedy czujesz napięcie seksualne, rozładuj je by zapobiec zastojom;

Podniecona cipka, nie rozładowana kumuluje napięcie i tworzy zastoje, które mogą powodować stany zapalne w intymnych częściach ciała. Jeśli nie masz przy sobie mężczyzny, który rozładuje napięcie – zrób sobie dobrze sama. Uwolnienie napięcia, orgazm – jest świetną terapią na pozbycie się traum, trudnych doświadczeń, na poczucie lekkości.

10. Wykasuj z cipki pamięć wcześniejszych partnerów. 

Jeśli masz za sobą historię, jeśli miałaś więcej niż jednego partnera, dobrze jest oczyścić przestrzeń, pamięć ich z twego ciała. Możesz to zrobić mentalnie – jeśli potrafisz. Takie działanie wymaga wtajemniczenia, decyzji i działania. Niewiele osób to potrafi. Pamięć wcześniejszych partnerów ze swego ciała możesz też wyczyścić za pomocą ziół, ćwiczeń jogicznych.  

Dodaj komentarz