ŻYJ W PEŁNI ŻYCIA

Głęboko wierzę w to, że życie jest podróżą, w czasie której zmienia się jakość życia. Jesteś stworzona do życia w zdrowiu, w zadowoleniu, w miłości, akceptacji, zrozumieniu i radości, do ŻYCIA W PEŁNI. Bez względu na to gdzie jesteś teraz, możesz wykonać pierwszy krok do nowego JA. Jednak potrzebujesz motywacji, inspiracji do działania. Potrzebujesz narzędzi do dokonania zmian. 

Chcę Ci wspierać na drodze do nowego JA. Na drodze do ŻYCIA W PEŁNI. Chcę pomóc Ci zakorzenić nawyki dzięki, którym osiągniesz wymarzony cel, dzięki, którym poczujesz się piękną i zadowoloną z życia kobietą, ceniącą swoją wartość.

Bo 99% tego co robisz, to nawyki!

Od jakości nawyków zależy jakość Twojego życia. A więc wszystko co robię, to żeby nawyki były jak najlepsze. 

Na jakość życia ma wpływ oddech, sen, wysiłek fizyczny, stres, jedzenie i picie, myśli, emocje, przekonania itp.

To od ich jakości zależy twój sukces, poziom energii, wygląd, sylwetka, zdrowie, zadowolenie seksualne, życie w wymarzonym związku i ostatecznie szczęście. 

.


99% TEGO CO ROBISZ TO NAWYKI

Oferuję Ci wiedzę i umiejętności poparte odwieczną praktyką. Wiedzę i umiejętności w wyjątkowym wydaniu, w którym to Twój cel jest przedmiotem naszych działań. Masz potrzeby i chcesz konkretnych efektów – przyjdź, opowiedz mi o nich. Zrobię wszystko, żebyś osiągnęła swój cel.   

Kiedy ciało i duch jest w pełnej spójności i integralności czujesz szczęście, energię i młodość. Wiesz, że żyjesz zgodnie ze sobą i swoimi wartościami. Wiesz, że życie na pokaz nie ma sensu.


Zależność ciała i ducha doskonale ilustruje przykład odbiornika TV. Tylko wtedy, kiedy nadajnik będzie miał dobrą antenę, odbiornik będzie działał. Jedno jest zależne od drugiego. Tak więc jedyną drogą do nowego JA, jest zintegrowanie ciała i ducha. 


Założenie to potwierdza współczesna psychologia. Wyraźnie dzieli człowieka na ciało i ducha. Przy czym za ciało uważa elementy fizyczne, takie jak: ręce, nogi, tułów, fizjologię, narządy, tkanki, wydzielanie, budowę a za ducha, wszystko to co jest produktem niematerialnym, czyli myśli, decyzje, wrażenia, przekonania, emocje, wyobrażenia, motywację, osobowość.  

Masz jedno ciało, dane Ci raz na zawsze. Ma ono bardzo ograniczone możliwości wymiany części zamiennych, dlatego warto o nie dbać, gdyż właśnie od Twojej dbałości zależy jego stan i żywotność. Jeśli nie chcesz dopuścić do sytuacji, w której w przyszłości zamiast zdobywać szczyty będziesz koncentrować się na bólach krzyża czy problemach z szybkim męczeniem się, pomyśl o tym już teraz.

 

 

Ze zdrowym ciałem jest jak z muzyką filmową: najlepsza jest ta, której podczas projekcji w ogóle się nie zauważa, ale kiedy z powodu awarii głośnika następuje cisza, właśnie ta cisza koncentruje na sobie całą naszą uwagę, nie pozwalając podążać za akcją filmu.

 

Warto zadbać o to, aby dobrze się czuć we własnym ciele, bo wówczas można w całości skoncentrować się na rozwoju ducha i realizacji najbardziej ambitnych życiowych planów. 

MAŁE WIELKIE NAWYKI

Masz myśli, marzenia, emocje, wyobrażenia, motywacje, wartości. Masz własną osobowość i zdolności podejmowania decyzji. Chcesz naprawić popełniane wcześniej błędy, w większym niż dotąd stopniu panować nad swoim życiem, skuteczniej dążyć do realizacji marzeń i celów, łatwiej pokonywać przeszkody. Pomocne w tym mogą okazać się wskazówki Twojego osobistego profesjonalnego mentora. Jemu łatwiej będzie dostrzec w Tobie to wszystko, czego nie jesteś w stanie zauważyć samodzielnie.  

"TRZEBA WYJŚĆ POZA MURY MIASTA, ABY ZOBACZYĆ, JAK WYSOKIE SĄ W NIM WIEŻE"

Fryderyk Nietzsche


RELACJA

Inwestycja w:

  • sesja strategiczna – 200 zł /h
  • spotkanie mentoringowe – 300 zł 
  • pakiet 5 spotkań mentoringowych – 1 350 zł. + zioła w gratisie
  • pakiet 10 spotkań mentoringowych – 2 500 zł. + 1 spotkanie gratis!
  • sesja weekendowa – 1 500 zł (w tym wyżywienie i nocleg)

Powiedz o mnie skutecznie: 

  • dwom osobom i otrzymaj pakiet 5 spotkań za darmo*;
  • trzem osobom i otrzymaj pakiet 10 spotkań za darmo*.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na spotkanie ze mną powiedz mi o tym, abyśmy mogły znaleźć wspólnie rozwiązanie. 

*pakiet o tej samej wartości

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE PRZEZ FORMULARZ ZAPISU

Podaj trzy terminy, które Cię interesują (daty i godzin).