CZY MĘŻCZYZNA MOŻE ZDOBYĆ KOBIETĘ SIŁĄ?

CZY MĘŻCZYZNA MOŻE ZDOBYĆ KOBIETĘ SIŁĄ?

Siła i moc. Czy mowa o tej fizycznej, a może duchowej? Czy każdy człowiek ma w sobie ogromny potencjał możliwości drzemiących w nim i czekających na obudzenie? I czy mężczyzna, który bierze kobietę siłą zyskuje a może traci? Tego dowiesz się z tego artykułu.

 

Człowiek ma w sobie potężne pokłady duchowej siły i mocy. Potrafi zdziałać wiele. Pytanie czy zdaje sobie z tego sprawę i wykorzystuje je we właściwym kierunku i czy  akurat te, które rzeczywiście wzmacniają jego poczucie wartości, dodają wigoru, mocy, sił i potencjału

Mężczyzna, który zrozumie prawa Wszechświata, zrozumie zależność pomiędzy kobietą a mężczyzną, który zacznie je wprowadzać w życie i żyć tymi zasadami ze świadomą kobietą, może spodziewać się pięknego życia, o jakim śni wielu.

Do tego potrzeba dojrzałego podejścia, akceptacji, zrozumienia, wolności, odwagi, właściwej kobiety. Potem już czas na zbieranie plonów i cieszenia się chwilami z kobietą, dzięki której osiągnie swoje szczyty.

Kobieta brana siłą, czy może być szczęśliwa, czy może dać mężczyźnie szczęście. Czy bez miłości może dać mężczyźnie wiano dobrodziejstw tego świata. Czy taki związek może być pełnią i spełnieniem. Tak robią tylko głupcy, nieświadomi kobiecej potęgi mężczyźni. 

Kobieta jest siłą, potężną siłą, która potrafi zniszczyć ale i potrafi uczynić mężczyznę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. Umiejętne traktowanie kobiety rozwinie przed nim dywan obfitości. 

Kobieta zamknięta na mężczyznę nie jest w stanie dać mu prawdziwej rozkoszy, zamknie przed nim portal dobrostanu. Taki mężczyzna traci, jakże dużo traci. On nie wie, że żyje. On tylko śni, posuwa swoje życie jak mu się wydaje do przodu, ale to nie prawdziwe życie, to wegetacja. 

Jedną z najważniejszych celów życiowych mężczyzny jest stanąć w pełnej świadomości przed świadomą kobietą i z nią połączyć się w jedni. Tworząc w ten sposób w pełni człowieka.  Kobietę i mężczyznę w jedni. 

Mężczyzna, który sięga po kobietę wbrew jej woli, po kobietę, która dla świętego spokoju oddaje mu się, niszczy piękno kobiecego łona, niszczy w niej spontaniczność, kreatywność, doprowadza do samogwałtu na niej samej, gwałtu na jej ciele. 

W takiej kobiecie, w jej łonie gromadzą się traumy, gromadzą się trudy relacji z mężczyzną, ciężkie przeżycia, gwałty. Im tego więcej tym więcej wyzwań zdrowotnych, niedomagań, bólu, nieszczęść. Tym dalej od prawdziwej rozkoszy, jaką jest w stanie obdarować kobieta mężczyznę. Taka kobieta zamyka się na rozkosz, na orgazmiczne życie. Taka kobieta popada w uzależnienia, ucieka z domu, powoli umiera. 

Ilu mężczyzn zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, ilu jest świadomych, takich, którzy potrafią podejść do kobiety, a ona potrafi przyjąć mężczyznę i zrobić z tego nieziemskie doświadczenie. Bezcenne doświadczenie. Warte przeżycia. 

Dodaj komentarz