5 POWODÓW ŻEBY SIĘ CAŁOWAĆ

5 POWODÓW ŻEBY SIĘ CAŁOWAĆ

  • Post author:

Pocałunki, namiętne całowanie, cmokanie. O co w nich chodzi. Czy ma sens całować się dla sportu, z pierwszą lepszą osobą. Co kryją w sobie pocałunki.

Od pierwszego pocałunku sporo możesz się dowiedzieć, jeśli wejdziesz w niego szczerze ze sobą.  Możesz poczuć bliskość z osobą, odpychanie, niechęć, przyciąganie. 

Ten smak, zapach, oddech może działać jak afrodyzjak, albo jak skuteczny odstraszacz. Ruchy to taniec połączenia języków. To magia dotyku. To wymiana płynów, zjednoczenie. 

Wnętrze ust to jak pochwa. To podobne wyścielenie, podobne odczucia, wrażenia. To doświadczanie orgazmów,  namiętnych chwil, bliskości. 

Umiejętności partnera, są w stanie wprowadzić partnerkę / partnera w ekstazę, w powiększenie pola serca, w mrowienie ciał., w odczuwanie swojej męskości, kobiecości na najwyższym duchowym poziomie. Całowanie kochanków jest intymnym scalenie się kochanków. 

Czy zatem warto się całować i nadużywać tego aktu z przypadkowo napotkanymi osobami? Wymiana płynów, hormonów, bakterii, feromonów. 

Jedno jest pewne doświadczanie siebie jest konieczne  aby wiedzieć co smakuje a co nie.  Aby wiedzieć co smakuje a co nie. Ale kiedy już je zdobędziesz może warto się zatrzymać i doświadczyć głębi pocałunków z tą osobą. 

To od pocałunku dowiadujesz się, czy warto z kimś pójść na całość.  Sam pocałunek, noc przetańczona w objęciach nieznajomego, pełna pląsania intymnego nie gwarantuje udanego seksu. Są kobiety, które potrafią pójść na całość z mężczyzną od tak i już, ale są kobiety, które potrzebują głębi, relacji aby mogły doświadczyć seksu w pełnym wymiarze.  Dobry seks wiążę się z pełnym zaufaniem do mężczyzny, oddaniem się jemu. Kobieta, w objęciach mężczyzny jest w chwili zapomnienia o wszystkim co ją otacza, ona jest w ramionach mężczyzny, oddana doświadcza jego, siebie. Doświadcza połączenia ich razem. 

 

5 POWODÓW, ŻEBY SIĘ CAŁOWAĆ

  1. Poznajesz partnera. – Jakie całowanie taki seks;
  2. Odprężenie, relaks, rozluźnienie;
  3. Uniesienie – orgazm; 
  4. Masaż intymnych części ciała;
  5. Głębia doświadczenia siebie.

Kiedy jest to flow pomiędzy kochankami jest magia, namiętność. Jest poczucie każdej swojej cząstki, poczucie przepływu prądu, mrowienie ciała. Czujesz punkty energetyczne, doświadczasz głębokich przeżyć duchowych, orgazmicznych momentów.  Energia która płynie rozszerza serce. Ono powiększa swoją energetykę, przestrzeń i promieniuje. Całowanie z miłości daje wielkie uniesienie. Wymianę, pożądanie. Jesteś i żyjesz i doświadczasz chwili wieczności.  Aby tego doświadczyć należy pokochać siebie.