CO DAJE OPANOWANIE ENERGII WITALNEJ?

CO DAJE OPANOWANIE ENERGII WITALNEJ?

Czy miłość może być powiązana z witalnością? Jak się okazuje, tak. I nie chodzi tutaj o miłość tylko damsko – męską ale o miłość szeroko pojętą na wszystkich poziomach człowieka. Chodzi tu o rozwój indywidualnych możliwości, potencjałów. 

Umiejętność opanowania i przekształcania energii witalnej przez kobietę czyni ją  atrakcyjną, taka kobieta pociąga do siebie mężczyzn jak magnez. Kobieta, która opanowała wiedzę, która jest świadoma swoich możliwości i swojego potencjału, seksualnego oddziaływania przebywając z mężczyzną chętnie dzieli się z nim swoim wartościami, umiejętnościami, wiedzą.

Taka kobieta jest wewnętrznie silna ale i przy tym  prawdziwie kobieca, czuła, urokliwa, pełna wdzięku, wrażliwości, troski. 

Zdaje sobie sprawę z roli seksualności, połączenia z mężczyzną, aktów seksualnych, zna arkana sztuki miłosnej, rozkosz zmysłową traktuje jak drogę, która ma doprowadzić ją i jej partnera do zrozumienie, szacunku i głebi przeżywania siebie. Wie, że seks seks odgrywa ważną rolę w życiu i że cementuje związek.

Codzienne praktykowanie przekształcania energii witalnej pozwala dłużej zachować młodość, pozwala sterować płodnością. 

Co daje praktykowanie witalności przez mężczyznę?

Dla mężczyzny seks staje się źródłem komunikacji z kobietą, jest wymiana energii, zastrzykiem energii zwiększającym poziom witalności. 

Taki mężczyzna rośnie w siłę. Jest świadomy potrzeb duchowych i emocjonalnych partnerki. Akt seksualny staje się dla niego rytuałem uważności na partnerkę, daje jej swoje zrozumienie, pieszczoty, rozkosz. Takie połączenie obojga ludzi staje się aktem pełnym miłości, aktem obdarzania się miłością.

Taki mężczyzna staje się bardziej męski, jego męskość rośnie, jego poczucie wartości rośnie. 

Umiejętność przekształcania energii witalności usuwa  problemy seksualne:

  • oziębłość;
  • impotencję,
  • tkliwości kobiece;
  • problemy z prostatą,

Dodaj komentarz