CZY EROTYKA JEST WAŻNIEJSZA NIŻ SEKS?

CZY EROTYKA JEST WAŻNIEJSZA NIŻ SEKS?

Seks może dostarczać dużo energii, może być piękny. Może, jeśli wykonujesz go prawidłowo. Jeśli tyko pozwolisz sobie na doświadczanie siebie w pełni.
Wrota do spełnienia stoją przed tobą otworem, gdy tylko uznasz, że chcesz podążać w jego kierunku, że chcesz popracować nad sobą, że masz świadomego partnera. I razem poprzez erotykę wprowadzacie się w doświadczenie siebie nawzajem.

Bez erotyki nie ma dobrego seksu. Skupiając się na samym seksie w pewnym momencie dotrzesz do ściany. Eksperymentowanie, nowinki, ostrzejszy seks, koniec pomysłów i ściana. Za nim ma iść kreatywność, rozwój. Wprowadzając do życia erotykę i duchowość ten stan cię ominie.

Kochaj całą sobą. Cokolwiek byś nie robiła, włóż w to serce. Dołóż miły akcent: płatki róż, dwuznaczne i ciepłe słówka, korespondencję SMS – MMS, intrygi, gesty, kokieterię itd. Niech rodzi się fantazja, spontaniczność. Rozwijaj kreatywność a wraz z nią seksualność. Ona przybliża partnerów.

Jak można oczekiwać dobrego seksu, gdy jesteś zamknięta na dotyk, jak twoja joni nie ma gotowości na przyjęcie partnera, gdy w twoim umyśle panuje chaos, gdy poza papierem małżeńskim niewiele cię łączy z mężem, gdy brakuje tego przyciągania seksualnego. To, że ktoś jest dobrym człowiekiem to za mało. 

Twoje ciało mówi. Twoje ciało słucha. Twoje ciało wie, co jest dla niego dobre. Ono cię informuje. Wsłuchaj się w nie. Usłysz ten głos. A zrozumiesz siebie. Zrozumiesz co jest twoim kierunkiem do czerpanie radości z seksu, z życia.

 

W większości związków panuje walka. Jak można oczekiwać dobrego seksu, po dniu pełnym stresu, burczenia, krzyku, wrogość, gadatliwość, zrzędzenia, prawienia morałów. Jak po czymś takim może być wam ze sobą przyjemnie. To nonsens. Dobry seks uzależniony jest od stosunków panujących pomiędzy wami, od erotyki, od podejścia do niego, od umiejętności komunikacji. 

Noc zależy od dnia a dzień od nocy. 

 


Uważność jest kluczem do sukcesu.

Mężczyzna ignorujący grę wstępną jest jak zwierze. Upokarza kobietę, zabija w niej seksualność, zmusza kobietę do zaspokojenia z innym mężczyzną. Co w dalszej kolejności razi męską ambicję i wywołuje u niego nerwicę. Można temu zapobiec. 

Mężczyzno poznaj kobietę, poznaj jej ciało. Ale pamiętaj, że każda kobiet jest inna. Każda kobieta reaguje na co innego, inaczej. Każda kobieta ma swój indywidualny cykl. Inaczej działa na nią to coś jednego a inaczej drugiego dnia. To co działa na nią z rana, inaczej będzie działać po południu, wieczorem i w nocy. 

Ciało tak wiele mówi. Uważność jest kluczem do sukcesu. Obserwuj i zbieraj słodkie plony. Brak zaspokojenia seksualnego może prowadzi do nerwicy zarówno u ciebie jak i u niego, może wywoływać blokady na seks, pochwicę, niepłodność

Dodaj komentarz