Czy każdy mężczyzna smakuje tak samo?

Czy każdy mężczyzna smakuje tak samo?

  • Post author:

Jesteś w relacji, żyjesz i myślisz, że życie seksualne jest nudne. Nie pociąga cię, nie czujesz przyjemności, seks sprowadzasz do obowiązku. Zastanawiasz się, czy namiętny seks istnieje, czy orgazmy i wytryski kobiece to rzeczywistość tylko dla wybranych, czy kłamstwo, które ktoś sobie wymyślił. Przyzwyczaiłaś się do sytuacji w której jesteś. Niektóre kobiety tak po prostu mają i z tym się nie dyskutuje, tak musi być - tak sobie myślisz. NIE! To błąd, to kłamstwo. Czytaj dalej i daj znać, co o tym sądzisz w komentarzu.

Kobiecość to piękne doświadczanie. Kobiecość w pełni swojej kobiecości, kochana, szanowana, uwielbiana.  Kobieta, która nie doświadcza siebie w postaci jakiej pragnie jej dusza – wiele w życiu traci. Traci przede wszystkim siebie. Ograbiona z poczucia wielkości, uwolnienia, smakowania – usycha i powoli zamiera. 

Czy zatem każda kobieta może doświadczyć swojej kobiecości i to z każdym mężczyzną?

Każdy człowiek ma swoją własną drogę. Celem człowieczeństwa jest rozwój, wzrastanie i podążanie ścieżkami, za którymi tęskni dusza. 

To co robisz ma być spójne z głębią twojej istoty, ma zaspokajać potrzeby i dawać wzrost. 

Kiedy wiesz, że twoja dusza krzyczy, kiedy twoje serce woła za doświadczeniem się w seksualnosci podążaj za tym, marz, poznawaj, zgłębiaj, bądź w zgodzie ze sobą, bądź byś była wielka. Daj sobie czas, poznanie, wielkość. 

 

Na doświadczenie się w pełni swojej sensualności kobieta i mężczyzna ma mieć pragnienie, otwartość, wiedzę, ciekawość,  szacunek i właściwe dopasowanie. 

Nie każdy mężczyzna smakuje tak samo, nie każdy mężczyzna dotyka tak samo, pachnie, mówi, zachowuje się. Każdy ma swoją własną strukturę, chemię. 

Warunkiem koniecznym udanego związku jest właściwe dopasowanie partnerów. I jeśli coś na początku nie zagra, to już nigdy nie zagra. Ten początek, to przyciąganie,  to flow pomiędzy ludźmi, chemia, temperament, chęć doświadczania, zgłębiania, poznawania siebie, to tak ważne czynniki, których często nie bierze się pod uwagę .  

Fizyczność jest ważna ale nie najważniejsza. Głębia drugiej istoty. Odbiór dotyku, pocałunków. Porozumienie dusz. Bycie w jedności na subtelnych poziomach.  Obserwacja, jak ci jest z tą osobą, jak się czujesz, czego doświadczasz. Wspólne pasje, rozmowy. Każdy dzień ma zawierać w sobie elementy celebracji, erotyki. 

Może jesteś w sytuacji, kiedy jesteś latami z mężczyzną, masz potrzeby, marzysz. Ale coś nie gra. Nie czujesz pociągu, nie doświadczasz orgazmów ani tym bardziej wytrysków, winę przypisujesz sobie. 

Błędem jest szukanie winnych.  Największym powodem tarć, jest to, że ludzie się źle dopasowują, że nie przestrzegają zasad zdrowej relacji, tęsknoty. 

Inną istotną sprawą jest to, że kobiety w sporej większości w Polsce są pozamykane seksualnie, a mężczyźni nie wiedzą jak postępować z kobietą, by wyzwolić w niej nieokiełznane pokłady możliwości dzikiej wilczycy.  Brak jest wiedzy, wzorców, rzetelnej nauki o sensualności.

Kobieta, która doświadcza w pełni siebie jest pięknym darem dla mężczyzny, przy takim mężczyźnie kobieta kwitnie, taka kobieta jest dumą dla mężczyzny. To wspólne wzrastanie, dotykanie nieba. 

Zatem trzymanie się zdania “jakoś się ułoży” – no nie. Nie ułoży się. To miernota życia. Daj spokój. Weź życie w swoje ręce, pamiętając przy tym, że do tanga trzeba dwojga. 

Wiadomą sprawą jest, że są różne potrzeby seksualne kobiet i mężczyzn i oczywiście nie można wszystkich wkładać do jednego wora. Jednak trzeba walczyć o swoje życie, o swoją sensualność, o doświadczanie siebie, poznawania. Robisz to dla siebie. Po to tu jesteś. Jesteś, by wzrastać.

Nie mam na myśli skakania z kwiatka na kwiatek. Dużo więcej da ci jeden ale ten właściwy mężczyzna. Z takim mężczyzną możesz wypłynąć na szerokie wody. 

Jeśli nie poznasz smaku czekolady, nie będziesz wiedziała za czym ci tęskno. 

Gdzieś w twoim wnętrzu może krzyczy. Czy słyszysz? 

Harmonijne życie, gdzie są rozmowy, ciepło, szacunek, namiętność, erotyka, seks, orgazmy i wytryski, tworzą życie innego wymiaru. Jest przestrzeń gdzie można głęboko oddychać.