Czym jest energia seksualna?

Czym jest energia seksualna?

  • Post author:

Energia seksualna to najpotężniejsza energia twórcza. To dzięki niej kreujesz, stwarzasz swoje życie, rzeczywistość. Kiedy coś nie idzie po twoje myśli, dobrze jest mieć tego świadomość. Energia seksualna to największa potęga jaka została dana człowiekowi od zarania dziejów. Dowiedz się dlaczego trzeba nią zarządzać.

Za energią seksualną stoi potężna moc. Dzięki niej możesz wykreować dobrostan, dobrobyt, obfitość, bogactwo i żyć pełnią życia. Kiedy wiesz jak ona działa i potrafisz przywrócić jej swobodny przepływ w ciele możesz transformować ją w co tylko zechcesz. Jesteś Stwórcą, Kreatorem, potężnym człowiek do tworzenia pięknych rzeczy, do życia spokojnego, harmonijnego, kreatywnego. 

Obserwacja siebie, pokochanie siebie i podążenie za sobą jest absolutnie koniecznym warunkiem do stania się kreatorem życia.  Umiejętność obserwacji,  odblokowywania przepływów energetycznych jest podstawową umiejętnością jakiej warto się nauczyć.

A zatem przekazano Ci wiedzę, że seksualność jest dana do tworzenia nowego życia, powiedziano ci , ze jest po to by dawała przyjemność. Zgwałcona, wyzuta z prawdy z  prawdziwego przeznaczenia. Czy budzi strach przed swą potęgą. O zgrozo. Czy wiesz jaka z niej płynie potęga. Czy wiesz jak nie ukierunkowana, jak puszczona w kosmos nieokiełzana wiele może wyrządzić krzywdy. Winny jesteś to sobie, by pojąć jej potęgę, by poważnie podejść do sprawy i poznać  jej potęgę. 

Głębokie i wielowymiarowe znaczenie energii seksualnej zostało sprowadzone do fizycznych podstawowych funkcji – do rozmnażania i szybkiego dostarczania sobie przyjemności.

Stało się tak, ponieważ gdyby uczono człowieka od dziecka poznawania prawdziwej moc płynącej ze swojej energii seksualnej nikt nikim nie mógłby manipulować, taki człowiek jest wolny, radosny, szczęśliwy, kreujący obfitość, dobrostan. Taki człowiek jest poza brakiem. Taki człowiek tworzy lekkie życie.  On żyje według swoich praw.

Kiedy pojęto wielkość płynącą z energii seksualnej postanowiono odgórnie zdemonizować seks, zniszczyć piękno kobiety – palone, gwałcone, zniewalane. Po co? Odkrycie swojej mocy czyni człowieka stwórcą. Strach,  lęk, manipulacja stają się bezużyteczne. Osoby wyzwolone seksualnie były uważane za wiedźmy, za osoby przeklęte, niegodne,  nawiedzone. 

Takie podejście dotknęło przede wszystkim kobietę. Wypaczenie energii seksualnej  oraz roli kobiety odbiło się również na mężczyźnie. Stracił on połączenie z pełna kobiecą mocą. 

Starożytne przekazy pisma, symbole próbują przekazać to jedno ważne przesłanie o niezwykłej życiowej mocy jaką ma w sobie człowiek. Przez tysiące lat ograniczeń, restrykcji wiedza o energii seksualnej zanikała. Wyjawiana tylko nielicznym, wtajemniczanym. To oni wiedzieli jak działa moc energii seksualnej i do czego służy. Dlaczego nielicznym?

Aby używać energii seksualnej w pełni konieczne jest poszerzenie swojej świadomości i samopoznanie.
Konieczna jest gotowość i pokora.

Puszczona samopaz energia seksualna. Połączenie dwóch ciał. Ciał, umysłów obcych sobie w świadomości  tworzenia. Ile w nich bólu i ciężarów, przeciwności i zniszczenia. Połączone ciała, umysły świadome kreują miłość stworzenia, są świtałem dla świata. Szansą , dobrostanem.