CZYM JEST ORGAZMICZNY POCAŁUNEK?

CZYM JEST ORGAZMICZNY POCAŁUNEK?

  • Post author:

Orgazm kojarzony z bliskością dwojga ludzi koreluje się z wprowadzeniem członka do pochwy, z pieszczeniem łechtaczki, warg sromowych, drażnieniem sutków. Ale czy można doświadczyć orgazmu przez pocałunek w usta? Dowiedz się!

Dużo jest teorii o orgazmie kobiecym, dużo różnych doświadczeń, braków, wiedzy, umiejętności, bólu i cierpienia z powodu jego braku. Od czego zależy kobiecy orgazm? Czy to kwestia kobiety, mężczyzny, umiejętności, doświadczenia, otwartości, relacji. O co chodzi w seksualności, by kobieta mogła doświadczyć siebie w pełni , by mogła doświadczyć swojej wielkości, potęgi, by mogła poczuć rozkosz, zadowolenie, rozładowanie emocjonalne?

I czy orgazmu można doświadczyć tylko poprzez cielesność. 

Jak się okazuje orgazmu można doświadczyć w wielu wymiarach, w wielu sytuacjach: poprzez dotyk, pocałunek, działanie energetyczne, duchowe. 

Jednym z piękniejszych doświadczeń jakie może doświadczyć kobieta jest orgazmiczny pocałunek. 

Jego doświadczenie daje podobne przeżycia do przeżyć związanych z pieszczotami cielesnymi wrażliwych części kobiecego ciała.

Głębokie pchnięcia językiem mężczyzny, odpowiednia częstotliwość, wrażliwość, daje poczucie odbywania stosunku dopochwowego. Wyraźnie można odczuć powiązanie kobiecej pochwy z wnętrzem ust. 

Co ciekawe orgazmiczny pocałunek daje przyjemność i rozkosz zarówno kobiecie jak i mężczyźnie i może nie wymagać gry wstępnej! 

Jednym z warunków doświadczenie przez kobitę orgazmu jest relacja, zaufanie, uważność, umiejętność bycia w sobie, doświadczania siebie. Warunki te muszą być spełnione przez kobietę i jak i przez mężczyznę. 

Ważne jest właściwe dopasowanie partnerów, bliskość, otwartość, umiejętność zanurzenia się w głębie swojej przestrzeni. Kiedy kobieta potrafi zakotwiczyć się w sobie, kiedy jest otwarta jest na przyjęcie partnera, kiedy otwarta jest na przyjęcie darów od mężczyzny pojawia się okienko do rozkoszy. 

Kluczową rolę w doświadczeniu rozkoszy odgrywa partner. To on pełny uważności kobiecej prowadzi kobiet  do przeżywania rozkoszy cielesnych. Uważność partnera może doprowadzić kobietę do wielokrotnych orgazmów, wytrysków. Taka kobieta uwolniona od napięć, jest zaspokojona,  spokojna, radosna. Taka kobieta staje się towarzyszką życia budującą mężczyznę, budującą jego siłę, poczucie własnej wartości. Taka kobieta jest największym skarbem dla mężczyzny.