DLACZEGO SEKS JEST TERAPIĄ?

DLACZEGO SEKS JEST TERAPIĄ?

Jest w tobie tyle bólu i cierpienia. Czujesz jak grunt pali ci się pod stopami. Wiesz, że jeszcze chwila i nie dasz rady. Ciężar życia przygniata, dołuje, uśmierca. Chowasz to w sobie, kumulujesz, by nie dać po sobie poznać, co się dzieje. Ale czy wiesz, że skrywaniem, ból upychasz w zakamarki swego ciała. Czy zatem seks może być lekarstwem w dolegliwościach i bólach życia?

Kobieta ma to do siebie, że ból i cierpienia chowa w swoją kobiecość, blokując przez to swój rozwój, swoją seksualność, swobodę i spokojne życie, przepływ energii. Każde skrzętnie schowanie niepowodzenie, doświadczenie, trudna sytuacja z płcią przeciwną wchodzi w kobiece części ciała, pochwę, jajniki, szyjkę, kumuluje się w punkcie G, blokuje doznania seksualne.     

Czy zatem seks może być lekiem na traumy? Czy seks może być terapią uwalniającą napięcia z ciała kobiety?

Dobry seks z właściwą osobą, samodzielne masowanie lub rozmasowanie kobiecości przez specjalistę – doświadczoną osobę, znającą się na rzeczy, taką, która pozytywnie wpływa na ciało kobiece może być pięknym doznaniem ale i doświadczeniem uwalniającym traumy i bóle z przeszłości, udrażniającym wypływ kobiecych soków.  

Rozmasowanie kobiecości i doprowadzenie kobiecego ciała do rozluźnienia, do wytrysku może być zbawienne. Takie doświadczenie otwiera nowe horyzonty. Otwiera możliwości czerpania satysfakcji i głębokich doświadczeń seksualnych przez kobietę. Kobieta wolna, jest w stanie dać mężczyźnie chwile, w których mężczyzna jest w stanie poczuć swoją męskość na najwyższym poziomie.

Kobieta kiedy podczas seksu wyda z siebie krzyk z przepony, krzyk uwolnienia poprzedzony być może nawet wytryskiem czuje jakby spadło z niej wiele ton, czuje lekkość, jest jej dobrze. 

A mężczyzna czuje moc, bo dał kobiecie możliwość wyrażenia siebie, w pełni, w całej okazałości, bez maski i kontroli. Ona oddała się w jego ramiona. Ona mu zaufała i pozwoliła na dotarcie do siebie. To niezwykły zaszczyt dla mężczyzny, który może otworzyć przed nimi nowe drzwi.   

Dodaj komentarz