JAK GŁĘBOKIE MAJĄ BYĆ PCHNIĘCIA MIŁOSNE?

JAK GŁĘBOKIE MAJĄ BYĆ PCHNIĘCIA MIŁOSNE?

Chcesz zaspokoić kobietę ale ci nie wychodzi. Może problem tkwi w dopasowaniu właściwej regulacji głębokości pchnięć? To przecież one odpowiadają za zaspokojenie kobiety. Dowiedz się jak możesz usprawnić życie seksualne, dzięki regulacji miłosnych pchnięć.

Splątane ciała. On i ona. Zespolenie kobiety z mężczyzną. Akt najwyższego oddania, połączenia. Miłosna gra. Ekstaza.

Jeśli nie jest wykonana prawidłowo na nic starania. Jeśli ktoś nie wie jak głębokie powinny być miłosne pchnięcia nie osiągnie najwyższej przyjemności. Regulacja miłosnych pchnięć w akcie miłosnym gwarantuje sukces lub porażkę.

Jak zatem regulować głębokość miłosnych pchnięć?

Mężczyzna musi być uważny. Musi obserwować reakcję kobiety. A kobieta musi być w tym prawdziwa. Mężczyzna ma widzieć potrzeby kobiety. A kobieta ma mową swego ciała, nakierowywać mężczyznę. Mężczyzna musi być opanowany, umieć powstrzymywać wytrysk, wydłużać moment swego dojścia, by nie skończyć za wcześnie.

Mężczyzna zwraca uwagę na to, by dłonie i stopy kobiety, by były ciepłe. Następnie gdy kobieta jest gotowa, zastosować metodę delikatnego wejścia i rozpocząć głębokie pchnięcia. Im sprawniejsze, dłuższe, jednoczące są pchnięcia miłosne tym większa satysfakcja z aktu miłosnego. Regulację pchnięć dostosuj do potrzeby kobiety, poprzez uważność jej zachowań. Ogólna zasada, która nie jest regułą „Zachowaj złoty środek. Obserwuj czy pchnięcia nie są za wolne albo za szybkie. Czy kobieta potrzebuje głębokich pchnięć, aż do punktu G, czy jednak wykonanych z umiarem, wolniejszych. Pchnięcia nie mogą wyrządzić krzywdy, one mają być zaspokojeniem, rozkoszą, uwolnieniem, zjednoczeniem.

Co na początek? Jak głębokie mają być pchnięcia miłosne?

Rozpocznij od kilku pchnięć typu „Struna Lutni” – na głębokość jednego cala, następnie kilka pchnięć typu „Zęby Kasztana Wodnego” – na głębokość dwóch cali. Te ruchy mają być płynne, żwawo wykonywane.

Dla przypomnienia Jeden Cal to 2,54 cm.

Kiedy kobieta jest w chwilach uniesienia, kiedy szczytuje nieświadomie może zaciskać zęby, prężyć ciało, pocić się, momentami wstrzymywać oddech, przyspieszać oddech, wydobywać z siebie dźwięki (płacz, krzyk, śmiech), jej kobiecość otwiera się szeroko i wypływają z niej soki w imponujących ilościach. To tak zwany obfity kobiecy wytrysk. Dzięki bacznej obserwacji, uważności, mężczyzna będzie wiedział jak bardzo zaspokoił kobietę. To piękny dar dla mężczyzny widzieć kiedy kobieta w pełni się przed nim otwiera, kiedy widzi ją w pełnej okazałości, rozkoszy, kiedy widzi tryskającą, gorącą kobietę.

Seks leczy!

Dodaj komentarz