JAK KOBIECE SOKI WZMACNIAJĄ MĘŻCZYZNĘ?

JAK KOBIECE SOKI WZMACNIAJĄ MĘŻCZYZNĘ?

Są trzy soki kobiece, które potężnie wpływają na mężczyznę. To za sprawą między innymi tych kobiecych soków mężczyzna rośnie w siłę, rośnie jego moc, postrzeganie pozazmysłowe.

  1. Nefrytowy Napój – bezbarwny płyn znajdujący się w ślinie, który wydobywa się z ust kobiety;

  2. Koralowy sok – tzw. niewidzialny wapor, który wydobywa się z sutków kobiecych podczas stymulacji piersi ustami mężczyzny;

  3. Sok Jaspisowej Bramy – wydzielany podczas stymulacji łechtaczki.

Mądry mężczyzna zgłębia sztuki miłosne. Mądry mężczyzna wie, że seks jest ważny. Mądry mężczyzna szlifuje swoje umiejętności, doświadcza, eksperymentuje. By, na drodze seksualnych doświadczeń uszczęśliwić swoją ukochaną kobietę a wraz z tym otrzymać jej soki, które wzmacniają jego męski potencjał.

Kobiece ciało do 40 -50 roku życia nieustannie produkuje i odnawia swoje soki, zatem w wyniku czerpania ich przez mężczyznę nic nie traci max. do 50 -tki.

Mądry mężczyzna bierze soki od ukochanej kobiety i łączy je z ejakulatem – własnym płynem wydostającym się w czasie ejakulacji.

 

Gdy płyny kobiety i mężczyzny łączą, gdy się wzbierają, doświadczony mężczyzna wciąga je mentalnie poprzez prostatę, kość ogonową rdzeń kręgosłupa, po czubek głowy. Z czubka głowy przekazuje je do punktu znajdującego się pomiędzy brwiami. Z tego to punktu następuje przekazywanie pozyskanej energii do poszczególnych elementów organizmu.

 

Podczas pocałunków mężczyzny z kobietą ich ślina miesza się. Dochodzi do wymiany sił witalnych. Gdy mężczyzna ssie, pieści językiem delikatnie piersi ukochanej kobiety wydostający się z piersi sok, dzięki któremu mężczyzna wzmacnia swoją witalność i zachowuje zdrowie przez długie lata. Gdy mężczyzna pieści językiem, całuje łechtaczkę ukochanej – doprowadza je ciało do doświadczenia najwyższej ekstazy i rozkoszy. Dobrze jak kobieta jest świadoma swej seksualności i umie w należyty, świadomy sposób przyjąć w siebie mężczyznę i wchłonąć w siebie jego sok.

To m.in. poprzez pieszczoty łechtaczki mężczyzna może zdobyć kobietę, na tyle, że kobieta pozwala mu w nią wejść. Gdy dojdzie do zjednoczenia ciał jej i jego, gdy miesza się ze sobą energia męska i żeńska dochodzi do nieopisanej rozkoszy którą doświadcza para kochanków.

Przeczytaj też, Jak wzmocnić potencjał mężczyzny?

 

Dodaj komentarz