JAK OPÓŹNIĆ WYTRYSK?

JAK OPÓŹNIĆ WYTRYSK?

Szybki wytrysk u mężczyzny nie daje przyjemności kobiecie. A przecież mężczyzna jest po to, by dawać kobiecie przyjemność a kobieta po to, by ją przyjmować. Zachowanie tej harmonii pomiędzy kobietą a mężczyzną daje długie i dostatnie życie (dwa D). Dowiedz się jak przedłużyć czas aktu seksualnego - opóźnić męski wytrysk!

Seksualność i seks są jednymi z ważniejszych sfer życia człowieka. 

Aby wydłużyć seks – czas aktu miłosnego i opóźnić wytrysk mężczyzna unosi  nieco biodra i delikatnie wycofuje się z kobiecej pochwy, pozostaje w bezruchu. Oddycha przeponą przy jednoczesnym zaciskaniu mięśni brzucha i pośladków. 

Innym sposobem, który opóźnia wytrysku, polecanym przy wydłużonej ilości pchnięć w czasie aktu seksualnego jest ucisk wgłębienia, znajdującego się między moszną a odbytem.

Jak go wykonać?

Tu pomocny jest palec środkowy prawej dłoni mężczyzny. To za jego sprawnym uciskom dochodzi do osłabienia erekcji i wydłużenia aktu seksualnego. Dobrze połączyć jest tę czynność z głębokim oddechem.  

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Marcin

    Młody jestem może się nie znam,ale czy pomiędzy moszna a odbytem nie ma przypadkiem puntku g u faceta czy coś w tym stylu

    1. Dorota Dusik

      Jest wgłębienie dzięki któremu mężczyzna może przedłużać swoją młodość.

Dodaj komentarz