JAK RUCHY FRAKCYJNE WPŁYWAJĄ NA DOZNANIA?

JAK RUCHY FRAKCYJNE WPŁYWAJĄ NA DOZNANIA?

Wydaje Ci się, że współżycie seksualne jest proste? Że to kwestia tylko włożenia penisa do pochwy, wykonanie kilku lub kilkunasty ruchów frakcyjnych i po robocie. Nic bardziej mylnego. Niestety prawda jest daleka od takiego rozumowania. Życie seksualne to sztuka miłosna, do której się dochodzi, którą można zgłębiać latami aby dojść do rozkoszy i doskonałości. Miłosne pchnięcia wykonywane przez mężczyznę w kobiecie to nie lada wyzwanie.

Kiedy myślisz, że wkładanie i wyjmowanie penisa, aż do osiągnięcia wytrysku, to jest sztuka, to zaskoczę cię. To nie sztuka lecz co najwyżej rzemiosło!

 

Mistrzowie Chińscy ruchom frykcyjnym dają dużą uwagę. Jak twierdzą jest ich wiele rodzajów i można je wykonywać na wiele sposobów. 

Są ruchy frakcyjne płytkie i głębokie, ukośne i proste, zakręcone, rozkręcone, długie i krótkie, przemyślne i rozmyślne itd.

Każde pchnięcie ma swoje własne cechy i ma dać inne efekty. Ważne jest, aby każdy ruch penisa był płynny i zgodny z następnym, by był wykonany we właściwym czasie i we właściwej kolejności. Tylko wtedy, gdy panuje harmonia pomiędzy kochankami dochodzi do szczytu obojga z nich. 

  • Aby kobietę dogłębnie zaspokoić potrzebnych jest minimum 1000 pchnięć.

Raz, dwa, trzy – początek gry? 

A może raz, dwa i trzy i koniec gry? 

Przeciętny seks człowieka zachodu tak właśnie wygląda. Tymczasem to wielki błąd.  Miłosne pchnięcia wykonane z rozmachem, z taktem, z szacunkiem do kochanki, z uwagą, są potęgą dla mężczyzny. Ile mężczyzna daje tyle dostaje a nawet z nawiązką. To dzięki kobiecie mężczyzna jest w stanie wiele osiągnąć. To ona jest gwarantem dobrostanu mężczyzny. 

Ilość miłosnych pchnięć zależy od kondycji i umiejętności oraz sprytu mężczyzny. Według metodologi chińskich mistrzów aby zadowolić partnerkę należy wykonać od 1 tysiąca do 5 tysięcy pchnięć!

Jednym ze sposobów osiągnięcia takich wyników jest metoda przemienna, łącząca się ze specjalnym oddychaniem. 

Na czym polega metoda przemienna?

Metoda przemienna polega na zastosowaniu trzech płytkich ruchów frykcyjnych i jednego głębokiego. Tą sekwencję należy powtórzyć wielokrotnie. Ważna jest w tym czasie uważność co do oddechu. Zaleca się przy stosowaniu metody przemiennej zamykać oczy, usta i głęboko oddychać przez nos.

WAŻNE:

Aby bić rekordy w miłosnych pchnięciach wiedz, że:

  • Nie wszystkie pozycje dają takie możliwości. Są takie pozycje, które pomagają i takie które utrudniają. Pozycje, które pozwalają być aktywnym, dają ci te możliwości.
  • Jeśli ruchy ograniczają się tylko do penisa czeka Cię porażka. Konieczna jest praca biodrami, rękami i nogami. Aktywne ciało wspiera członka.
  • Bycie uważnym i baczne obserwowanie partnerki zdziała cuda. 

Dodaj komentarz