JAK WYKORZYSTANIA SEKSUALNE BLOKUJĄ POMYŚLNOŚĆ?

JAK WYKORZYSTANIA SEKSUALNE BLOKUJĄ POMYŚLNOŚĆ?

  • Post author:

Historia Polski naszpikowana jest przemocą, wykorzystaniem seksualnym, gwałtem i agresją. Ale czy wiesz, że właśnie ta historia jest powodem braku lekkości, przepływu życia, pomyślności i powodem zablokowania seksualnego. Zobacz jak to możliwe.

Wydawałoby się, że mamy jedno życie i że na to życie w dorosłym życiu wpływamy sami, ale jak się okazuje na to życie ma wpływ cały szereg czynników, które są niezależne od jednostki człowieka, a które są powiązane z dzieciństwem, z rodzicami, z systemem, z całym rodem człowieka – jego przodkami. Wydawałoby się, że to niemożliwe, a jednak prawdziwe. 

Możesz przez całe życie z czymś walczyć, szukać rozwiązań,  a jednak nie wychodzi. I być może życie podsyła podpowiedzi, rozwiązania ale jeśli zamknięte masz oczy, nie widzisz, nie wiesz o co chodzi. 

Prawa życia, reguły życia, to one rządzą światem, tobą. Znając prawa życia, natury o wiele prościej zrozumieć, o wiele prościej dojść do zamierzonego celu. Bo wiesz co może wpływać na twoje postępowanie, na okoliczności zdarzeń, rozumiesz o co chodzi życiu. 

Życie się stara i przemawia takim głosem jak potrafi abyś tylko zrozumiał. Ale człowiek obecnego świata gdzieś wyparł swoją intuicję, gdzieś w pośpiechu życia nie daje sobie czasu na wsłuchanie się w siebie i czucie siebie. Zawsze mu brakuje czasu na samego siebie. Wszystko jest ważniejsze. I to rujnuje. 

Życie wiele mówi. Wystarczy go słuchać. Ono szepcze, ono pokazuje. Podsyła trudy życia, aby nakierować na rozwiązanie. Trudne okoliczności, trudni ludzie wokół czasem mogą wydobyć to, co ukryte głęboko w tobie. 

Ważne, by otworzyć się na ten przepływ i go przyjąć. To może wydawać się trudne, to może uciskać, doprowadzać do żalu, bólu, płaczu. Ale jeśli coś w tobie się znalazło i ciąży, to musi w jakiść sposób wyjść. I to najczęściej poprzez cierpienie, płacz, wytrząsanie, krzyk. 

 

WYKORZYSTANIA SEKSUALNE BLOKUJĄ POMYŚLNOŚĆ

Przez wieki kobieta była gnębiona przez mężczyzn, przez wieki była sprowadzana do roli gorszej, przez wieki musiała robić to co mężczyzna jej kazał, nie miała prawa wyboru, skazana była na mężczyznę, który wybierał jej męża, skazana była mu służyć i oddawać swoje ciało na każde żądanie mężczyzny. Była bita, łamana, torturowana, oskarżana o złe moce, palona na stosie. 

Kobieta aby przeżyć odcinała się od swego ciał, odcinała się od siebie. 

Takie podejście do kobiety zablokowało seksualność kobiet, zablokowała w pełni doświadczanie siebie w lekkości. Zablokowało na tyle skutecznie, że wiele kobiet ma problemy z otwartością, ze swoją seksualnością, z wiązaniem końca z końcem, wiele kobiet jest żywicielami rodziny.  

Jak wielka praca teraz przed kobietą aby wieki ciemiężenia odwrócić i czerpać radość ze swej seksualności, z bycia z mężczyzną. Ile pracy w mężczyźnie aby zrozumiał, potrzeby kobiety, aby dał jej czułość, aby dał jej dobry dotyk, zrozumienie, piękną miłość. 

Ile jeszcze wody musi upłynąć aby kobieta i mężczyzna w pełni mogli się połączyć, w pełni zaufania, przepływie energii, w pełni miłości. 

Wierzę głęboko, że taki moment nastąpi. Coraz więcej ludzi budzi się do życia, do tego prawdziwego życia. Widzi olbrzymią potrzebę relacji, właściwych relacji i zamiast wali potrafiła wspólnie spędzać ze sobą czas na podłożu głębi miłości. 

Kobieta tak bardzo potrzebuje wyjść z męskości, potrzebuje “zdjąć spodnie” i wejść w kobiecość. Potrzebuje mieć przy sobie mężczyznę. Mężczyźni tak bardzo pragną poczuć przy sobie kobiecość. 

Kobieta potrzebuje odbudować zaufanie do mężczyzn, potrzebuje się dobrze czuć w objęciach mężczyzny, potrzebuje zrozumienia przez mężczyznę i uwolnienia seksualnego. 

Ale ta kobieta potrzebuje dotrzeć do swoich potrzeb, potrzebuje sobie dać czas i uważność . Ale jak to zrobić skoro, ta sama kobieta ma na swoich barkach tak dużo obowiązków, ciężarów. 

Czy jest na to rozwiązanie?

JAK WYKORZYSTANIA SEKSUALNE BLKOUJĄ POMYŚLNOŚC?

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy poszukujący wcześniej czy później znajdzie rozwiązanie. To rozwiązanie przyjdzie i zakończy pewien rozdział ciemiężenia kobiety, zamknięcia jej na pełnię siebie, na przeżywanie siebie, że mężczyzna zamiast mechanicznego podejścia do kobiety, da jej uwolnienie, wytchnienie, że wyrówna braki. A dzięki temu kobieta da mu siebie.

Wykorzystywanie seksualne budzi nieufność, strach, lęk przed gwałtem, blokuje na zbliżenia, na przeżywanie w pełni siebie. Akt seksualny z mężczyzną wbrew woli kobiety blokuje, budzi odrazę do seksu, do oddania się w pełni mężczyźnie. A czy jest coś piękniejszego dla mężczyzny, niż “oddana” mu w pełni kobieta i obserwowanie jak przeżywa ona rozkosz, jak kwitnie przy nim, jak jest radosna, szczęśliwa. 

Niezrozumiana kobieta, nie otrzymująca miłości od mężczyzny, kobieta nierozładowana seksualnie jest zrzędliwa, złośliwa. I może nawet tego nie chce ale tak wychodzi. Taka jest natura kobieca.

Jak bardzo wpływa historia na życie teraźniejsze. Jak bardzo gwałty naszych matek, babek i pra babek rzutują na obecne życie, na przeżywanie siebie i doświadczanie siebie. Jak bardzo wpływają na finanse, na seksualność, na rodzicielstwo, na relacje, na jakość życia. 

Czy jest zatem możliwoość uwolnienia tego z siebie? Jest możliwość zrzucenia tego jarzma tylko trzeba chcieć i za tym podążać, trzeba wiedzieć jak to zrobić, trzeba przede wszystkim słuchać siebie. A bycie kobiety i mężczyzny nabierze innego wymiaru, szeroko pojętej miłości.