JAK WZMACNIA ŁĄCZENIE SIĘ KOCHANKÓW?

JAK WZMACNIA ŁĄCZENIE SIĘ KOCHANKÓW?

Starożytne teksty zawierają szereg wskazówek, zasad, reguł, porad i wskazówek praktycznych. Najważniejsza jest jednak w sztuce kochania zabawa, doświadczanie, eksperymentowanie. Krótko mówiąc w pozytywnym tego słowa znaczenia - chodzi o bawienie się swoją seksualnością.
Traktowanie aktu miłości sztywno, wg pewnych norm niszczy seksualność, spontaniczność i doprowadza do niechęci zanurzania się w ciało partnera / partnerki.

Zachowanie zdrowego rozsądku, elastyczności pomiędzy kobietą a mężczyzną, dostosowanie sztuki miłosnej, ruchów frykcyjnych do własnych potrzeb, preferencji, upodobań, przekonań, stanu ducha i zdrowia, itp. jest kluczowe w zgłębianiu tajników sztuki kochania. 

Kobieta jest jak kielich zawierając trzy eliksiry młodości – tzw. płyny regenerujące się. Mężczyzna wytwarza jeden eliksir, którego niedobór osłabia i prowadzi do chorób, niedomagań i śmierci.

Aby mężczyzna mógł utrzymać witalność potrzebuje tej właściwej kobiety. To jedyny pewny sposób zachowania witalności. I dlatego mądry mężczyzna łączy się z kobietą w rozkoszy, w akcie miłości tak często jak to tylko możliwe.

  • ślina wydzielana z ust;

  • niewidoczny wapor wydzielany przez sutki;

  • soki produkowane przez łechtaczkę podczas pieszczot przez mężczyznę.

Podczas sztuki miłości – aktu seksualnego soki mężczyzny mieszają się z sokami kobiety i następuje wymiana sił witalnych. Gdy ciała kochanków łączą się, gdy dochodzi do połączenia się eliksiru mężczyzny z eliksirem kobiety, gdy dochodzi do mieszania się ze sobą soków kochanków doprowadza to oboje partnerów do rozkoszy.

JAK WZMACNIA ŁĄCZENIE SIĘ ZE SOBĄ SOKÓW KOCHANKÓW?

Aby kochankowie w pełni skorzystali z mieszanki witalności, siłą woli wciągają wymieszane eliksiry. Kobieta ciągnie go z podstawy kręgosłupa w górę do nerek, następnie do mózgu , po czym kieruje go w okolice pomiędzy brwiami. Kiedy eliksir idzie w górę miesza się z sokami z piersi i ust.Taki eliksir zawiera w sobie we właściwych proporcjach cztery mieszaniny trzech soków kobiecych i jednego męskiego. To jest eliksir wiecznej młodości.

Aby w pełni kochankowie mogli korzystać ze swej seksualności wymaga to od nich ćwiczeń, zgłębiania techniki i wytrwałości. A nagroda jest wielka – uroda, żywotność, promienność, piękno.

 

Pozostawanie w związku z tym właściwym mężczyzną / kobietą pozwala rozwinąć żagli i doskonalić sztukę kochania jeśli ta relacja jest ponad zazdrością. 

 

SERCE I SEKS – CO JE ŁĄCZY? 

Dodaj komentarz