PO CO SIĘ CAŁOWAĆ?

PO CO SIĘ CAŁOWAĆ?

Dopóki pocałunki sprawiają przyjemność kobiecie i mężczyźnie, dopóty powinni się oni całować. Pocałunki w zależności od upodobań mogą trwać chwilę ale mogą i trwać godzinami. Mogą być płytkie, powierzchowne ale i głębokie. Ważne, by sprawiały przyjemność. Tylko wtedy można z nich czerpać ogromne korzyści. Takie pocałunki wzmacniają, jednoczą. Przeczytaj dlaczego.

Pocałunki szczególnie te namiętne wytwarzają esencję, które są bardzo ważne dla zachowania harmonii pomiędzy czynnikiem kobiecym i męskim. 

Mężczyzna obdarowany kobiecymi pocałunkami rośnie w siłę a to za sprawą esencji, która jest wytwarzana w jamie ustnej, w ślinie kobiety.  

Para kochanków, która zwraca uwagę na erotykę, pogrążona w tzw. pożądaniu jeśli podchodzi dojrzale do spraw seksualności, doświadcza nieziemskiego pożądania. A gdy smakuje swoich płynów  zachowuje witalność na długie lata. 

Wielki alchemik Ko Hung napisał ” Najlepsze pożywienie z całego świata nie może pomóc, jeśli kochankowie nie poznali i nie uwierzyli w Tao Miłości”.

To dzięki pocałunkom można doświadczyć głębokiej medytacji. Poczuć jak energia rozpływa się po całym ciele, poczuć każdy fragment swojego ciała po najmniejszy paluszek, poczuć swoje cetnara energetyczne, wibracje. Pocałunki mogą być nieziemskim doświadczeniem siebie w pełni. To za ich sprawą może dojść do czegoś większego, czegoś co znacznie wykracza poza czysto przyziemny kontakt dwojga ludzi. 

Kiedy dwoje świadomych ludzi rozwijających się duchowo i całuje się, czas się zatrzymuje, nic się nie liczy. To jest wielka magia pocałunku, doświadczenia całej swej istoty, po najmniejszą swoją cząstkę. 

  • Wszystkie bez wyjątku starożytne teksty podkreślają, że praktykowanie Tao Miłości przedłuża życie.

Dodaj komentarz