SERCE I SEKS – CO JE ŁĄCZY?

SERCE I SEKS – CO JE ŁĄCZY?

Energia blokowana w sercu jest przyczyną jednych z najpoważniejszych problemów seksualnych. Dowiedz się dlaczego.

Energia blokowana w sercu – co może oznaczać owe sformułowanie? Zablokowane emocje. To one niszczą, blokują, doprowadzają do zastojów.

By się o tym przekonać na własnej skórze, zachęcam do przeprowadzenia prostego testu. Na czym on polega? To proste, jeśli masz kontakt ze swoim ciałem. Wystarczy, że zaobserwujesz, co się w nim dzieje gdy milczysz, jednym słowem nie wypowiesz tego, co leży ci na sercu, gdy tłumisz w sobie emocje, słowa. 

Ale uwaga! Możesz nic nie czuć. Co wtedy? Jesteś odcięta od swego ciała. I twoim zadaniem jest przywrócić z nim kontakt.  

Tłumione uczucia doprowadzają do zastoju. 

Gdy są zastoje, gdy energia ma utrudniony przepływ powstaje negatywna energia, blokady. Tu zaczynają się problemy zdrowotne, problemy seksualne. Wtedy kontakt z partnerem jest utrudniony.

Jednym słowem, gdy chcesz poprawić swoje życie seksualne, wyrażaj to co leży ci na sercu, w jasny i opanowany sposób, w sposób, który jednocześnie będzie zrozumiany ale i wyrażony z szacunkiem do drugiego człowieka. W ten sposób uwalniasz tę energię i pozwolisz jej przeistoczyć się w pozytywną.

Dodaj komentarz