JAKA KOBIETA PRZYCIĄGA MĘŻCZYZN?

JAKA KOBIETA PRZYCIĄGA MĘŻCZYZN?

Jak to się dzieje, że jedne kobiety jak magnes przyciągają do siebie mężczyzn a inne nie. Co takiego ma w sobie kobieta, że jest atrakcyjna dla mężczyzny, że z taką kobietą mężczyzna chce przebywać, chce z nią być. Co jest kluczowe w relacji damsko- męskiej. Przeczytaj.

Kobieta, by była atrakcyjna dla mężczyzny musi być napełniona energią seksualną. To ona gwarantuje powodzenie wśród mężczyzn. A czym jest energia seksualna? Czy chodzi o czysty seks a może o coś więcej. O coś znacznie głębszego, znacznie wykraczającego poza granice rozumowania przeciętnego Kowalskiego?

  • Spódnica – kobieca moc

Spódnica jest niezbędnym atrybutem kobiety. I tu nie chodzi o efekt wizualny lecz ze spódnicy płynie głębia.

Noszenie spódnic / sukienek ma sens sakralny. Dlaczego kiedyś kobieta nosiła sukienki / spódnice?

Czy tylko dlatego, że taka była moda?

W dawnych czasach ludzie pełniej i głębiej odczuwali siebie. Mieli dobry kontakt ze sobą. Czuli swoją więź z naturą i rozumieli różnicę pomiędzy kobietą a mężczyzną. 

Kobieta i mężczyzna różnią się od siebie. A ta różnica nie jest tylko na poziomie fizycznym. Ta różnica jest również na poziomie energetycznym. 

Kobieta czerpie energię  z dołu, z Ziemi. Jest to energia matki. Energia ta wyraża się we wszelkich dobrach materialnych. 

Dlaczego Ziemia daje obfitość? Bo rodzi, wydaje płody!

Mężczyzna czerpie energię z góry. Wzmacnia się za sprawą energii powietrza.

Macica jest jak naczynie, które gromadzi energię kobiecą. Mężczyzna pozbawiony jest tego narządu, w którym gromadzi się energia takiej jakości.

Z tego też powodu mężczyzna może ją czerpać tylko od kobiety. Kiedy kobieta nosi spodnie, zamyka sobie drogę ładowania się energią Ziemi. Kiedy ściska narządy miednicy małej, blokuje przepływ energii, krwi i pozbawia się tej potężnej energii. 

Taka kobieta jest pusta, jej macica jest pusta. Jej święte naczynie jest puste. Taka kobieta nie ma się czym dzielić z mężczyzną. Kobieca energia przekazana mężczyźnie daje mu spokój, rozwagę, stabilizację, kieruje jego działanie na tworzenie.  

Gdy mężczyzna jest agresywny, może to oznaczać, że został pozbawiony  miłości kobiety, kobiecej energii łagodnej i czułej. W efekcie końcowym dochodzi na poziomie subtelnym do pustej wymiany energii.

Taka kobieta zasila się i wzmacnia w sobie energię męską. W wyniku czego współdziała z mężczyzną jak mężczyzna. Na poziomie fizycznym oznacza to tyle, że taka kobieta może chorować, być kłótliwa, awanturować się. Relacje są zachwiane. 

Czy korzystne dla kobiety jest zrównywanie się z mężczyzną? Czy jest korzystne dla mężczyzny, by kobieta zrównała się z nim? 

Nigdy kobieta nie będzie mężczyzną. Czy zatem ma sens zrównywanie przeciwieństw. Co poza konkurowaniem daje zrównanie kobiety z mężczyzną.

Czy gra jest warta świeczki? Czy wygoda noszenia spodni się opłaca patrząc dalekowzrocznie. 

W spodniach jest wygodniej, szybciej, bardziej komfortowo. Spódnica spowalnia. W czasie tylu obowiązków, pędu życia  kobieta chce szybciej wykonywać swoje obowiązki. A spódnica … 

Kobieca energia jest łagodna, delikatna, powolna. Podstawowym stanem kobiecym jest harmonia, spokój. 

Kobieta wyczuwa różnicę, kiedy nosi spódnicę i spodnie.  

Kiedy kobieta zakłada sukienkę / spódnicę z automatu jest bardziej zauważalna, bardziej pociągająca. Mężczyźni wolą kobietę w spódnicach / sukienkach.  Taka kobieta jest bardziej kobieca.      

CZY DŁUGOŚĆ SPÓDNICY MA ZNACZENIE?

Jak się okazuje, tak. W praktyce długość spódnicy ma znaczenie. To dzięki długiej spódnicy kobieta jest w stanie prawidłowo zasilić się energią Ziemi i ją zachować.  Ta energia Ziemi jest podstawą kobiecej energii. Długa spódnica z kobietą tworzy trójkąt, który pomaga przepływać i zachować  odżywczą dla kobiety moc. Długa spódnica falująca podczas chodzenia ma w sobie głębie. Niepozorna spódnica a tyle w sobie kryje dobrego. Falowanie podczas chodzenia spódnicy tworzy pole  torsyjne, które przyczynia się do transmisji  i wzmocnienia energii Ziemi. Krótka spódnica ma mniejszy trójkąt. Zmniejsza się też wtedy przepływ kobiecej energii. Długa spódnica pozwala gromadzić energię seksualną, energię twórczą, energię płodności. Taka kobieta jest kreatywna, twórcza, napełniona. Gdy brakuje kobiecie tej życiodajnej energii taka kobieta jest uboga, pusta, pozbawiona wysoce życiodajnej siły i nie ma co dać mężczyźnie. Dlatego też może stać się dla mężczyzny mało atrakcyjna, mało zauważalna, nieinteresująca .    

Dodaj komentarz