RELACJE KSZTAŁTUJĄ ŻYCIE!

RELACJE KSZTAŁTUJĄ ŻYCIE!

Chcesz stać się szczęśliwym człowiekiem, chcesz stworzyć szczęśliwy związek. Naucz się sam być szczęśliwą osobą!

Jeśli coś robisz, rób ale zwracaj uwagę na własne zadowolenie. Jeśli robisz bez widzenia korzyści dla siebie, to zostaw to, odłóż. To co robisz, aby dawało  poczucie szczęścia potrzebuje wypływać z ciebie, z głębi serca. 

Gdy brakuje w związku prawdziwej miłości, nadaremnie szukasz głębokiej rozkoszy sięgającej i z ciała i z ducha. Jeśli dochodzi do seksu tylko dla zaspokojona żądzy, dla spłodzenia dziecka bez zwracania uwagi na odczucia, na głębię czy możesz poczuć szczęście?

Dostaniesz tylko seksualne wyżycie nic więcej, brak w tym akcie prawdziwej miłości, bliskości, bycia razem. Całe piękno polega na tym, by do relacji, do życia seksualnego wkładać serce, kierować się sercem bez oczekiwań. Jeśli coś robisz i robisz to z głębi serca płynące czujesz się szczęśliwy. Czujesz, że życie jest piękne. Dajesz a to co dajesz z czystego serca wraca z podwójną siłą.

Pomyśl co daje ci szczęście. Jakie są twoje wartości.

Za co jesteś w stanie wiele zapłacić, oddać. Uwzględnij zarówno materialne jak. W bilansie uwzględnij zarówno materialne i niematerialne rzeczy. Określ wartości.

Dowiedz się dokładnie czego chcesz i uwierz w realizację pragnień. Wiara przenosi góry. Potrzebujesz wiedzie czego chcesz i wierzy, że na to zasługujesz. Mocno mści się podejmowanie decyzji pod wpływem chwili, emocji. 

Otocz się ludźmi których ty kochasz i którzy kochają ciebie. Twoje powodzenie i zadowolenie uzależnione jest od umiejętności postępowania z innymi. Pomyślne życie jest efektem pracy nad umiejętnością współgrania z innymi. Pamiętać, by postępować zgodnie ze swoją wolą. Ważne jest, by wiedzieć, że jaka jest wola taka myśl. A myśl porusza do czynu. Chcesz przeżyć to życie w szczęściu, idź za nim.

Pokochaj pokochaj siebie, zaufaj życiu. Dostajesz to co w danym momencie jest dla ciebie ważne, jest ci potrzebne.  Odrzuć zło. Uwierz w dobro. Utrzymujące się dobro przezwycięża zło.

Świat otacza się całą masą energii. Osądzanie innych stało się pokarmem i pożywką wielu ludzi. Ważne, by pamiętać, że o wiele silniejszą energią jest energia miłości. Ma ona potężną moc stwórczą. Może pokonać negatywne energie. 

Mogą ci jej dostarczyć członkowie rodziny, mąż, rodzice, krewni itd. Możesz ją również wytworzyć samodzielnie. Aby tak się stało, potrzebujesz mieć jasno określony cel, pragnienie, marzenie, którego osiąganie będzie wywoływało pozytywne emocje. 

Pragnienie, które każdego dnia będzie popychać cię do przodu. Pragnienie tak mocne, że bez większego wysiłku pomoże ci pokonywać kolejne szczeble na drodze do posiadania własnego, biologicznego dziecka. 

Gdy widzisz cel i w spokoju w sposób świadomy podążasz w jego kierunku, wtedy ma szansę się urzeczywistnić. Zaufaj i uwierz. Podążaj. To tylko kwestia czasu. Przestrzeni, której być może potrzebujesz na uporządkowanie w pierwszej kolejności innych spraw, relacji samego z sobą a następnie relacji z innymi ludźmi. Wewnętrzne zharmonizowanie siebie jest warunkiem koniecznym do szczęśliwego życia. Gdzie miłość zacznie grać pierwsze skrzypce. Gdzie pokochasz siebie a wraz ze swą miłością pokochasz inne osoby. Tylko wtedy jesteś być w prawdziwie dobrym związku.

„Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”.

Dopóki nie pokochasz siebie, nie jesteś w stanie pokochać innego człowieka prawdziwą miłością.

Pokochanie samego siebie jest jedyną drogą do szczęśliwego życia. 

Tylko wtedy, gdy czujesz swoje marzenie w ciele i w duszy, gdy w pełni jesteś gotowy na przyjęcie tego, co może przyjść, może pojawić się ono w najmniej oczekiwanym momencie.

Ludzie w różny sposób patrzą na siebie nawzajem, różne żywią do siebie uczucia. Jest obojętność, miłość, nienawiść, strach, szacunek. Im więcej tzw. „pozytywnych emocji” ludzie kierują do siebie, im więcej „pozytywnych emocji” dociera z zewnątrz, tym więcej jest „pozytywnej energii”. Jeżeli natomiast otaczasz się „złymi emocjami”, toksycznymi ludźmi, przeważają w życiu negatywne energie, wtedy gromadzi się w człowieku niszcząca energia. Człowiek opada z sił, nie ma chęci do życia, powstają wyzwania zdrowotne.

Przyszłaś na ten świat w określonym celu. Prawdziwą życiową misją każdego człowieka jest odnaleźć własne szczęście. Aby tak się stało potrzebujesz najpierw poczuć to szczęście w sobie. Nikt ci go nie da.  

Przyjrzyj się w co wierzysz, jak się oceniasz. Bądź absolutnie uczciwy wobec siebie. Otwórz oczy, zobacz prawdę. Zobacz świat takim jakim jest naprawdę. Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś.  

W momencie, w którym zaakceptujesz siebie takim jakim jesteś, stanie się twój przełom do zmiany. Jednak tak jak wszystko ma to swoja cenę. Tę ceną jest miłość, szacunek do samego siebie. Jeśli kogoś nie lubisz, odchodzisz, unikasz spotkania. A co jeśli nie lubisz siebie? 

Czy tego chcesz czy nie, musisz ze sobą być. Twoje myśli, słowa, emocje są narzędziami do samounicestwienia. 

Dlaczego właśnie ja, dlaczego mnie to spotkało, dlaczego jestem tym gorszą, dlaczego, dlaczego ……. Złość, gniew, nienawiść, rozpacz, żal i pytania „dlaczego”. To wszystko prowadzi tylko do jednego, do samozagłady. Jesteś odpowiedzialna za własne życie.

Odrzuć żądania, naucz się pokory. Dąż do osiągnięcia tego co ci przeznaczone. Idź za głosem serca.

Dodaj komentarz