TKWIENIE W PROBLEMIE NISZCZY. ZMIEŃ TO!

TKWIENIE W PROBLEMIE NISZCZY. ZMIEŃ TO!

Zapewne doświadczyłeś już tego, że tkwienie w problemie niszczy. Możesz to zmienić. Ochroń się przed wpadnięciem we własne sidła.

Możesz iść przez życie z pełną świadomością, ze świadomością wszystkiego, co się dzieje wokół ciebie w spokoju ducha, ze świadomością obfitości i wiary. Możesz cieszyć się z tego, co cię otacza, z tego, co masz. Bez nadmiernego stresu, bez zamartwiania się, że nie masz jeszcze tego, czy tamtego, że nie masz tego czego pragniesz, że tracisz to czego oczekujesz.

I zamiast skupić się na braku, cierpieniu, stresie, na intensywnym wyniszczającym cię myśleniu, zrobić coś zupełnie odwrotnego. Uwierzyć. 

Masz możliwości. Od ciebie zależy, z których skorzystasz. 

Drogę trudną czy łatwą. Pamiętaj tkwienie w problemie niszczy.

Zatrzymaj się. Bo przecież zatrzymania są wkomponowane w życie każdego człowieka. Pozwala ono powstrzymać pęd i działania na oślep. Pozwala przeanalizować sytuację i podjęć właściwą decyzję. W spokoju dużo prościej jest podjąć decyzję czy pozostajesz na obecnym wyznaczonym sobie kursie czy zmieniasz go, modyfikujesz albo całkowicie odwracasz. Bez zatrzymania, w gonitwie życia jesteś odcięty od siebie, jesteś skazana na innych. A to boli w dłuższej perspektywie czasu.

"Czasem trzeba wyjść poza mury miasta , żeby zobaczyć jak wysokie są w nim wierze".

Dodaj komentarz