TO Z KIM PRZYSTAJESZ, TAKA SIĘ STAJESZ!

TO Z KIM PRZYSTAJESZ, TAKA SIĘ STAJESZ!

Wyobraź sobie szafę, w której są czyste ubrania, pachnące świeżością. Jeśli do tej szafy włożysz tylko jedną śmierdzącą rzecz, jak sądzisz, które ubrania przejdą, którym zapachem?

Tak samo jest w życiu. Jeśli jesteś energiczną, pełną optymizmu osobą, radosną, osobą o wyższych wibracjach, a przebywasz w otoczeniu osób o niższej wibracji, opadasz z sił, wpadasz w sidła słabości, niszczejesz.  

Zatem zastanów się, czego chcesz od życia. Pamiętaj, że żyjesz tak jak sobie tego życzysz. Życie twoje uzależnione jest od twoich decyzji. 

Z kim przystajesz taka sama się stajesz. 

Przejmujesz zwroty, słowa, twierdzenia, przekonania, zaczynasz inaczej myśleć. To czego i kogo słuchasz, kogo prosisz o pomoc, z kim przebywasz, jakimi ludźmi się otaczasz nie jest bez znaczenia. Wręcz przeciwnie, to kształtuje twoją rzeczywistość.

Zadaj sobie pytanie gdzie chcesz być za pół roku, może za rok. W jaki sposób chcesz zajść tam gdzie chcesz się znaleźć i jak to ma wyglądać. Jaki chcesz przygotować sobie świat. Jaki stworzyć fundament pod całe życie. 

Możesz wpuścić czyjś sposób bycia w siebie, czyjąś ideologię, sposób na życie, modę, czyjeś przekonania, poglądy i przestać być sobą. Możesz zalękniona, pełna strachu i obaw iść z automatu przeciw naturze. Czy naprawdę tego chcesz, czy chcesz być czyjąś kopią, marionetką a może wolisz być sobą? Czy chcesz oddać swoje życie w czyjeś ręce? Czy chcesz tańczyć tak jak ktoś ci zagra a może jednak wolisz tańczyć we własnym rytmie? Co jest ci bliższe? Która droga?

Czujesz się słaba, samotna w swej drodze. Brakuje ci sił, wiary, nadziei. Nie radzisz sobie już sama. Już nie potrafisz. Proś o pomoc, proś o uwolnienie. Jesteś szczególną osobą, masz swoje zalety. Wykorzystaj je. Tak jak każdy masz swoje mocne strony. Jedyne tylko, czego potrzebujesz to przebywać w najlepszym dla siebie środowisku a wtedy jesteś już w swoim żywiole. Wtedy możesz poznać swoje mocne strony i je realizować. Gdy jesteś psem to nie staniesz się kotem bez względu na to jak bardzo będziesz się starała. Nawet jak będziesz bardzo mocno udawać to i tak nie staniesz się kotem. Jak ważne i piękne jest to, gdy żyjesz w zgodzie ze sobą, życiem takim, jakim jesteś. Gdy niczego nikomu nie musisz udowadniać.

Dodaj komentarz