UMYSŁ, KLUCZEM DO SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA

UMYSŁ, KLUCZEM DO SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA

Pragniesz lekkości w życiu, pragniesz aby z łatwością rozwiązywały się życiowe problemy. Już masz dosyć trudów i czujesz się zmęczona. Okazuje się, że umysł jest kluczem do szczęśliwego życia. Przeczytaj jak to możliwe.

Chcesz żyć w szczęściu. Proszę bardzo. Zobacz jak to zrobić!

Cuda nie istnieją, jeśli poznasz swój umysł.

Abyś była szczęśliwym człowiekiem, tryskał energią, radością i szczęściem niezbędne jest zaakceptowanie, zrozumienie i zastosowanie wiedzy o umyśle i skuteczne opanowanie praktyki pobierania energii

Umysł człowieka ma strukturę troistą. Co to oznacza? Tzn., że masz umysł świadomy. Jest on częścią twojej osobowości, z którą się identyfikujesz. Masz umysł podświadomy i nadświadomy. 

Twoja podświadomość zawiera wszystko to, o czym chcesz zapomnieć, stłumić i nigdy do tego nie wracać. Jest magazynem pamięci o doznaniach, przeżyciach, przyzwyczajeniach, które wykonujesz automatycznie bez kontrolowania, bez zastanawiania się i zdawania sobie z nich sprawy. Jest magazynem pamięci rzeczy, z których istnienia może w ogóle nie zdajesz sobie sprawy, do czasu, w którym nastąpi krytyczna sytuacja i to wtedy one dają o sobie znać. Kiedy śpisz, śpi też twoja świadomość a podświadomość wykonuje swoją pracę. Wykonuje program jaki jej zadałaś. 

To, o czym myślisz to, co mówisz ma kluczowe znaczenie. Podświadomość nie odróżnia prawdy, kłamstwa, żartów. Dla niej wszystko jest prawdą. Jeśli podświadomość uwierzy, że tak jest lepiej, wygodniej, bezpieczniej mogą zostać zaburzone lub usprawnione podstawowe życiowe funkcje. 

Autosugestia lub sugestia innej osoby może zrujnować lub zbudować życie. Jeśli słyszysz, że jesteś chory i ciągle to powtarzasz, to jak sądzisz, jaki wgrywasz program do swojej podświadomości? Podświadomość automatycznie reaguje na to, co jej dajesz, czym ją karmisz. Aby coś ważnego się zadziało w twoim życiu, abyś mogła pozbyć się wyzwań zdrowotnych, musi to najpierw znaleźć się w twoim umyśle. Im dokładniej określisz, czego, tym dokładniej się to zrealizuje. Materializacja pragnień, aby mogła się wydarzyć musi być jasno określona w umyśle. Materializacja pragnień następuje tylko przy udziale podświadomości. 

Ten program może się zmaterializować a jego materializacja zależy od ciebie. Co to oznacza w praktyce? Na czym się koncentrujesz to rośnie. Jeśli, koncentrujesz uwagę na braku, na cierpieniu, bólu, żalu, nienawiści, ubóstwie kodujesz je w swoim umyśle. To, na czym się koncentrujesz, wkrótce zmaterializuje ci się w twoim życiu. Jeśli zmienisz tok myślenia, działania. Jeśli zmienisz kierunek i zaczniesz koncentrować się na rozwiązaniach bez siedzenia w problemie, na miłości, radości, dostatku, na tym co dobre, wówczas dokona się materializacja stosowana do twoich oczekiwań, zainteresowań.

Szukając problemów, dostajesz ich więcej. Skupiając się na chorobie, trudnościach, braku dostajesz tego coraz więcej. Czy o to ci chodzi?

Dodaj komentarz