CO WZMACNIA EREKCJĘ?

CO WZMACNIA EREKCJĘ?

  • Post author:

Twoja kobiecość jest już gotowa. Czujesz podniecenie. Jest ci wilgotno. Jednak twój mężczyzna ma trudności we współpracy z tobą, ma słaby wzwód. To powoduje brak zadowolona z seksu, frustrację. Zobacz, co może wzmocnić jego erekcję.

Ćwiczenie, dzięki któremu wzmocni się erekcja partnera, to stanie na głowie.

Szczególnie wartościowy czas na to ćwiczenie jest tuż po kochaniu się. Dlaczego? Bo energia miłości krąży właśnie w tym czasie. Stanie na głowie może trwać kilka sekund, kilka minut lub dłużej. To zależy jak długo potrafi stać i jaki chce osiągnąć efekt. W ten sposób sprowadzi energię z powrotem. Taka pozycja wspomaga zawracanie energii seksualnej w kierunku głowy i całego ciała. Dzięki niej członek nabiera twardości i osiąga silny wzwód!

Gdy zbliża się wytrysk, niech wykona dziewięć wdechów, mentalnie, tzn. siłą umysłu powstrzyma ejakulację. Po czym niech chwyci jądra lewą dłonią i poczuje napływającą energię. Właściwe gospodarowanie nasieniem sprawi, że życie mężczyzny staje się dłuższe i zdrowsze. Uznaje się, że emitowanie nasienia przeciętnie około dwudziestu czterech razy do roku zwiększa szansę do dożycia stu lat.