CZY KOBIETY KASTRUJĄ MĘŻCZYZN?

CZY KOBIETY KASTRUJĄ MĘŻCZYZN?

  • Post author:

Skarżysz się, że z życiem intymnym jest coś nie tak, bo nie masz ochoty, a jak masz to nie wychodzi. Brak zadowolenia, satysfakcji, potrzeb, pożądania. Czy powodem jest wykastrowanie psychiczne mężczyzny przez kobietę? Przeczytaj!

Kiedy masz ochotę na seks, ale …,  kiedy dokucza ci  stagnacja, bezruch w relacji seksualnej warto zatrzymać się na chwilę i zamiast biegać od lekarza do lekarza, po seksuologach, psychologach, zamiast suszyć partnerowi głowę – zastanowić się nad powodem sytuacji. 

Często powód jest prozaiczny. Często powodem braku ochoty na seks przez mężczyznę, wyparcie swojej seksualności, brak wzwodu, przedwczesny wytrysk ma swoje podłoże w relacjach z kobietą. 

Kobiety w sposób nieświadomy kastrują swoich partnerów na poziomie psychiki. Podejściem do mężczyzny, swoim stosunkiem do niego mogą wyrządzić długotrwałe uszkodzenia i problemy. 

Chwila oddechu, rozmowy w zaciszu dwóch serc, może ze specjalistą, może zmienić życie seksualne, intymne, relacyjność i jakość życia. Miłość ma wiele możliwości.

Wystarczą chęci partnerów, uważność na siebie, na swoje potrzeby, rozmowy, wspólne działania. 

Do tanga trzeba dwojga. I choć byś na głowie stanął i czynił cuda wianki, nie osiągniesz pożądanego efektu bez wkładu drugiej strony. 

Dlatego tak ważne jest wspólne działanie, wspólne dochodzenie do orgazmicznego życia, pełnego namiętności, seksu, radości, spełnienia. Życia, w którym każdy dzień wydaje się wyjątkowy. W którym czujesz, że żyjesz, jesteś, doświadczasz siebie w pełni istoty swojej. W sobie, w niej, w przestrzeni wspólnie wypracowanej. Bo życie jest tak piękne, życie tyle daje. Może warto po nie sięgnąć. Może warto pójść o krok dalej i zanurzyć się w pełni życia, swojego jestestwa.

Krzyki, awantury, oskarżania, słowa paplane trzy po trzy, tylko po to by …, czy to może budować relację, czy może dawać ochotę na seks, na bycie blisko z drugim człowiekiem, na przenikanie, na przeżywanie siebie w pełni. To NIEMOŻLIWE!

W takiej relacji jeśli jest seks, to jaki, co daje, co za sobą niesie, czy daje spełnienie i pełne zaspokojenie. Być może nawet nie wiesz czym jest pełne zaspokojenie, bo nigdy tego nie doświadczyłeś. Wydaje ci się, że jest dobrze ale tylko dlatego, że nie wiesz jak może być inaczej. 

Sam seks, zwierzęcy seks. Człowiek ma potencjał do wyższego przeżywania bliskości. 

Kastracja … Szkoda życia.   Relacja, komunikacja, bliskość, bycie jest magią, która nadaje sens, nadaje kierunek do życia w pełni