CZY MĘSKIE PROBLEMY ZMIENIAJĄ SIĘ WRAZ Z WIEKIEM?

CZY MĘSKIE PROBLEMY ZMIENIAJĄ SIĘ WRAZ Z WIEKIEM?

  • Post author:

Życie pokazuje, że przeciętny ówczesny mężczyzn dość wcześnie zmaga się z problemami związanymi ze swoją męskością. Czy można ten proces odwrócić, a jeśli tak, to jak to zrobić, jak odmłodzić się i powrócić do pełnego męskiego potencjału. Jak mężczyzna może ominąć syndrom młodego kelnera – tzn. zanim doniesie, to rozleje.

Zaburzenia erekcji jest częstym problemem mężczyzny po 30 roku życia, co nie oznacza, że nie dotyczy on młodszych mężczyzn, jak mówi seksuolog Andrzej Gryżewski.

Wraz z wiekiem obecny mężczyzna miewa coraz rzadziej erekcję, również te poranne. O zgrozo! Zdarza się, że po dłuższej abstynencji spragniony mężczyzna, podniecony, bo nareszcie po tylu tygodniach… i klapa – niestety mleko się rozlało.

Ówczesne czasy powodują spadek libido, a wzwód nie pojawia się automatycznie. Co to robi mężczyźnie, jak na niego wpływa? 

Wielu mężczyzn oddziela się od swojej męskości, wielu nie wybacza tego swojemu ciału, wielu użala się nad sobą, płacze. Ale mało kto bierze sprawy w swoje ręce i ratuje sytuację. 

Dużo prościej jest zostawić spawy takimi jakie są, oddawać swoje zdrowie w ręce lekarzy, użalać się nad swoim losem, nad upływającymi latami, dużo prościej wziąć niebieską tabletkę niż wejść na drogę zdrowia i nauczyć się od nowa stylu życia, który wspiera, buduje, daje radość i satysfakcję.  

Co niszczy potencjał mężczyzny: stres, brak wysiłku fizycznego i mało ruchu, niewłaściwe pożywienie i jedzenie, niszczące relacje, stan ducha, otoczenie.

Co może pomóc? Styl życia, detoksykacja, zioła (piołun, wrotycz itp), otoczenie. 

Jeśli samemu mężczyzna nie jest w stanie sobie poradzić z powrotem do swojej męskości może warto, by pomyślał o pomocy.