CZY NA DOTYK TRZEBA BYĆ GOTOWĄ?

CZY NA DOTYK TRZEBA BYĆ GOTOWĄ?

Jesteś w jednym łóżku z mężczyną ale coś nie gra. Niby jest uczucie, niby wszystko gra, a jednak coś nie gra. Jak to możliwe. Tulicie się do siebie. On cię głaszcze, dotyka, ale tobie to nie sprawia prawdziwej głębokiej przyjemności, takiej podniecajacej. On się stara i ty się starasz. Ale w myślach chcesz aby jak najszybciej skończył, aby dał ci świety spokój. Dlaczego? O co chodzi? Dlaczego ciało nie czuje podniecenia?  

Dlaczego tak się dzieje, że kobieta nie jest w stanie przyjąć męskiego dotyku. Dlaczego teoretycznie chce ale nie wychodzi. O co chodzi. Czy to kwestia braku gotowości jej ciała na przyjęcie dotyku mężczyzny a może nie właściwy partner. Gdzie tkwi przyczyna? W braku dopasowania seksualnego partnerów, braku przyciągania się? 

Sytuacja, w której robisz wszystko, by było dobrze, starasz się a tu jakoś wychodzi niemrawo, męczy cię. 

Jest nastrój, muzyka gra, kwiaty, świece, wino. Klimat jest ale brakuje tego czegoś. Tego dzięki czemu popłyniesz, dzięki czemu wejdziesz w pełny nurt swojej seksualności, w której poczujesz każdy fragment swojego ciała, w której poczujesz jak twoje ciało drży, jak twoje emocje osiągają zenitu. 

Niby seks jest ale nie odczuwasz go w pełni. Gdzieś czujesz ścianę. Gdzieś czujesz, że dalej się nie da. Czy to głowa, mężczyzna, brak dopasowania, a może brak gotowości otrzymywania – w głowie setki pytań. A ty płaczesz, cierpisz, bo tak bardzo chcesz ale … To nie to. Dlaczego? 

Co mogę z tym zrobić – kolejne pytanie. 

Wymasował cię, naoliwił ciało olejkami, dotykał w erogenne miejsca i nic, jeśli w ogóle jest podniecenie, to niewielkie. On chce więcej, chcę poczuć cię w pełni, chce wejść w ciebie, a ty zaciśnięte masz uda. I chwila prawdy …. Awantura, że ty …..

 

Bijesz się w piersi, bo to boli, bo tak bardzo chcesz przeżyć rozkosz, tak bardzo chcesz doświadczyć orgazmu, ale na tym bardzo … się kończy. Twoje ciało mówi co innego, ono nie chce. Ono odmawia przyjęcia mężczyzny. 

Płaczesz, bo tu jesteś w związku, może nawet masz z nim dzieci, ale ten seks to nie to czego chcesz doświadczyć. Wypierasz się siebie, unikasz kontaktów seksualnych, jak już do niego dojdzie, chcesz aby się jak najszybciej skończył. 

Szukasz recepty. I co …. znalazłaś swój powód? 

Dodaj komentarz