CZY ORGAZMU MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ?

CZY ORGAZMU MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ?

Boli, że nie doświadczasz orgazmu. Spokojnie orgazmu można się nauczyć. Wystarczy tylko mieć sprzyjające warunki. Przeczytaj jakie.

jeśli nie przeżyłaś jeszcze orgazmu i czujesz się z tego powodu gorsza jest dla ciebie dobra nowina – Orgazmu możesz się nauczyć. I to kiedy nauczysz się orgazmu  jest Twoją indywidualną historią.

Proces uczenia się swojego ciała, swoich reakcji, wczuwania się w nie jest procesem, który przebiera w różny sposób u różnych kobiet. Zatem błędne jest generalizowanie.  Nie mniej jednak trzeba o tym mówić. Trzeba mówić o tym, że orgazm jest w zasięgu kobiety.

Nauka orgazmiczna to poznanie siebie, umiejętność odczuwania siebie, odczuwania siebie w sobie. Możliwość zakotwiczenia się w sobie. A w tym może pomóc medytacja. 

Kobieta musi być zaprzyjaźniona ze swoim własnym ciałem, mieć pozytywne nastawienie do faktu zbierania doświadczeń seksualnych, wolna od niszczących przekonań.

Zatem jeśli masz w sobie przekonanie, że seks to grzech, czy możesz doświadczyć przyjemności seksualnej?

W osiąganiu przyjemności seksualnych we dwoje, kobieta potrzebuje mieć partnera, który podąża za jej potrzebami.


Trzeba pamiętać, że podstawowym narządem seksualnym kobiety jest łechtaczka, nie pochwa!

To łechtaczka służy tylko i wyłącznie do czerpania satysfakcji i przyjemności seksualnej. Żaden inny narząd nie spełnia takiej funkcji.

Nauka przyjemności seksualnej musi się zacząć od zaprzyjaźnienia ze swoją własną łechtaczką. 

Dodaj komentarz