CZY STRES BLOKUJE ORGAZM?

CZY STRES BLOKUJE ORGAZM?

  • Post author:

Stres jak już wiadomo jest zabójcą numer jeden. To właśnie od poziomu stresu, jego natężenia, komfortu życia zależy zdrowie, doświadczanie siebie, przeżywanie życia i lekkość życia, przeżywania rozkoszy i osiąganie orgazmów.

Kobieta czy mężczyzna żyjący w ciągły stresie, problemach, blokują swój potencjał. Mężczyzna zestresowany ma problem ze wzwodem, z szybkimi wytryskami, kobieta z możliwością otwarcia się na mężczyznę, na pozwolenie mu wniknięcia w siebie i doświadczenia w pełni rokoszy, orgazmu. 

Taka kobieta potrzebuje dłuższego aktu seksualnego, więcej czasu na uwolnienie i doświadczenie siebie w pełni. Potrzebuje więcej pchnięć / masowania. A mężczyzny zadaniem jest ten czas dać kobiecie. Bo przecież to mężczyzna jest tym, który daje a kobieta tą, która przyjmuje.

W kobietę wchodzą nierozładowane emocje i kumulują się w jej kobiecości, w punkcie G – śmietniczka emocjonalnego. Jeśli tylko nie jest on na bieżąco opróżniany, doprowadza do odczuwania bólu podczas współżycia seksualnego.

Regularne rozmasowywanie kobiecości, regularne współżycie seksualne daje zdrowie, odprężenie i zwiększa luz jeśli tylko to współżycie seksualne jest na właściwym poziomie emocjonalnych i cielesnym i z właściwą osobą. Trzeba zauważyć, że czym innym jest wchodzenie w akt seksualny z kimś przypadkowym, z partnerem, mężem, z samym sobą. 

I tu nie można mówić o czymś takim, jak seks z obowiązku

Trzeba zauważyć, że czasem można przeżyć całe życie będą w jednym związku i nie przeżyć tego co przeżyje się z “przypadkowo” napotkaną osobą w dwa tygodnie. 

Tu ważne jest połączenie ludzi na wielu płaszczyznach, poziomach, ich odczuwanie siebie, ich relacja na wyższym poziomie świadomości, ich wibracje.  

Człowiek, który się rozwija, umie radzić sobie z emocjami, stresem, taki który swobodnie przechodzi przez życie z pogodą ducha, radością życia, zaufaniem, wiarą w siebie, ze spontanicznością więcej zyskuje, więcej dostaje dobrego od życia. 

Taki człowiek rozsiewa wokół siebie energię, która przyciąga do siebie inne sytuacje, inne wyzwania, innych ludzi. Świat staje się inny, seksualność staje się inna.