CZY W 3 MINUTY MĘŻCZYZNA MOŻE ZASPOKOIĆ KOBIETĘ?

CZY W 3 MINUTY MĘŻCZYZNA MOŻE ZASPOKOIĆ KOBIETĘ?

Kiedy zapytać mężczyznę czy jest w stanie zaspokoić kobietę, od razu odpowiada, że tak. Jak to wygląda w rzeczywistości? Co o tym sądzą kobiety? Badania pokazują, że przeciętny seks w Polsce trawa 3 minuty! Czy to wystarczy, by 3 minuty zaspokoiły kobietę?

Kobieta aby w pełni była usatysfakcjonowana przez mężczyznę w czasie aktu seksualnego potrzebuje m.in. czasu, który znacznie przekracza 3 minuty. Krótki czas aktu seksualnego jest w stanie rozdrażnić kobietę, doprowadzić ją do frustracji. I zamiast spokoju ducha jaki powinna otrzymać w tym czasie, może otrzymać smutek, złośliwość i zgorzknienie. 

Ważne jest nastawienie mężczyzny i jego stan ducha w czasie połączenia się z kobietą. W tym szczególnym czasie mężczyzna nieświadomie może przekazać jej swoje obciążenia, złośliwości. A potem dziwi się, że partnerka źle się czuje, nie ma siły, czuje się rozdrażniona, złośliwa itd. Samopoczucie kobiety po seksie uzależnione jest od wielu czynników – jednym z nich jest zaspokojenie i stan emocjonalny mężczyzny.  

Kobieta o ile jest otwarta na mężczyznę, na seksualność, na doznania seksualne potrzebuje setek a może i tysiąca pchnięć. A akt seksualny aby dał uwolnienie z napięć powinien zakończyć się głębokim krzykiem z przepony, głębokim doznaniem. 

Taka kobieta wtedy jest w stanie doświadczać w pełni swojej kobiecości, w pełni bycia żoną, matką, partnerką. Taka kobieta doświadcza spokoju ducha, taka kobieta jest w stanie otoczyć swoje dzieci kokonem miłości. Taka kobieta jest w stanie doświadczyć w pełni siebie. Taka kobieta może być w pełni żoną / partnerką. 

Jeśli kobieta ma oparcie w mężczyźnie, kiedy z tego związku wypływa pozytywne uczucie, kiedy jest zadowolona / zaspokojona seksualnie doświadcza płynięcia z życiem, doświadcza cudu życia. W życiu jej się układa. A mężczyzna taki może u boku takiej kobiety przenosić góry, wzrastać, bogacić się. 

Czyżby właściwa kobieta była największym skarbem dla mężczyzny, o który trzeba się troszczyć? 

Dodaj komentarz