Czym jest seks?

Czym jest seks?

  • Post author:


Czym jest seks. Czy jest potrzebny, by żyć. Jak wpływa na jakość życia, związku. I po co on jest nam w ogóle dany. Czy jest przereklamowany. Oto pytania, na które mam nadzieję dostaniesz odpowiedź. Zapraszam.

Seks. Słowo klucz. Do czego? Kto rozumie jego sens. 

Kto poznał jego magię. 

Czy wyuzdanie. 

Czy piękno. 

Oto jest pytanie. 

Włóż  – wyjmij. 

Po co? Dlaczego? Kiedy?

Jakie to ma znaczenie.

Ochota. Pożądanie. Smak. Uwodzenie. Erotyzm.

Człowiek. 

Potęga. Zjednoczenie. Słów potęga.

Seks – język miłości. Język potrzebny jak polski, angielski, czy francuski. Czy wart poznania. Czy wart czasu, poświeceń, wyzwania. 

Kiedy on i ona, kiedy w gotowości, otwartości na siebie czekają. Kiedy ich dwoje, westchnień wiele. Kiedy ochota, kiedy pożądanie. 

Smak. Wielkość. Potęga. Płynięcie. 

Życie z tym człowiekiem, seks z tym człowiekiem. Tym, z którym zespolenie, z którego potęga wypływa, zjednoczenie, dotknięcie nieba, boskości. Kiedy on i ona, powiedzą sobie tak. Kiedy mowa ciała zbliża, kiedy muśniecie życia jest  w nich. Kiedy Otwartość. 

 

Po co ten seks?

 

Duchowe przeżycie, uwolnienie ciała. Spokój i harmonia. Kiedy znasz ten język dostajesz nowe życie. Dodatkowe życie. Poznajesz siebie. Dotykasz kreacji, medytacji, spokoju ducha, uwolnienia traum. 


Czy ma znaczenie z kim?

Szalone. 

Może być tylko wyżyciem, może być tylko doświadczeniem ciała, suche, bez głębi obciążenie. Ciało wie. Ono koduje. Skrywa w swych czeluściach wspomnień garście. Ale może być też odkrywaniem nieodkrytego. Może być dotknięciem nieba, uwolnieniem z kajdan niewoli. 

Można być z kimś przez wiele lat. Można być z kimś przez jedną noc. Można doświadczać frustracji albo pięknych uniesień. Nie ma znaczenia czas znajomości. Ważny jest ten człowiek. Ten, z którym wibrujesz, z którym czujesz, że żyjesz. I mimo nieporozumień, które mogą się zdarzyć, doświadczać cudu istnienia. Magii życia lub zrycia.

Krzyk, płacz, śmiech, drganie ciała w czasie seksu uwalniają, nadają mocy sytuacji. Kobieta w rozkoszy, dotykająca boskości to cud. Stan magiczny.  Otwiera drzwi na wyższy poziom świadomości. To rozwój. Krok milowy w nowe, piękne, nieokiełzane życie. Dzikość. Przeżywanie. 

Kobieta jest motorem napędowym dla mężczyzny. To dzięki takiej kobiecie mężczyzna doświadcza siebie w pełni, doświadcza stanu wyższego. Połączenia. Zjednoczenia. On sprawił, że ona kwitnie, że jest szczęśliwa. Jego ruchy, jej ruchy. Ich dwoje. Splątane ciała. 

Uważność, zmiana pozycji, pocałunki, dotyk, czułe słowa. Jak potrzebne, jak wołają do bliskości. 

Czułe dotyki dłoni, słów. Bycie.  Zespolenie. Wydłużenie. Czas. Rozkręcenie. Kobieta pragnie, potrzebuje. 

Ona z uważności, długości zespolenia czerpie. Ona się nakręca, kiedy on widzi, kiedy podąża za jej potrzebą. Ona jak ogień, płonie kiedy podrzucane jest drewno we właściwy sposób do ogniska. 

Mężczyzna, jego falus, świętość i ukojenie. Rozkosz wielka. 

Seks na kochanków łożu, w spontaniczności chwili,  bez ograniczeń, wyzwań chwili, w przestrzeni uświęconej, zdala od oka innego, w błogosławionym stanie ich spójni. Uświęcenie.  

Czy można żyć bez seksu?

Można. Tak jak można żyć bez nogi. Ale, czy takie życie wygląda tak samo. Można kuśtykać, można podpierać się, ale czy to płynięcie przez życie? Czy jest to doświadczanie siebie, swego ciała w pełni. 

 

 Seks wymazuje trudne doświadczenia, seks zeruje. Jest medytacją pozwalającą dotknąć niebie. To narzędzie do wielkości człowieka. Do zrzucenia kajdan wiążących. Seks to potęga. Uwolnienie. Wielkość. 

On i ona. Chwile uniesienia. Bycie. Jednia. Człowiek. 

Czy seks jest potrzebny?

 

Jest mostem łączącym tych dwoje. Rozwojem, wzrostem. Doświadczeniem siebie w całej okazałości. Kreacją. Nowym. Wyzwaniem.

Dobry seks, ruchy, uważność i tych dwoje, tych sobie przeznaczonych. On i ona w komunikacji, czułości, bliskości do siebie, w ruchach.

W spokoju, w harmonii poza niewolą, przymusem, powinnością. On i ona z radości do siebie, na podobnym poziomie świadomości. W zrozumieniu, pięknie, scaleniu. 

Sens życia.